Barevný podzim na zahradě můžete pozorovat z pod pergoly

Čarokrásný podzim se svými barvami, vůněmi a pozitivními vjemy je jedním z období, které nemusí být nutně symbolem depresí spojených s plískanicemi, zachmuřenou oblohou ani vysedáváním uvnitř vytopených příbytků. Zateplený altán i vzdušná pergola jsou sympatickými útočišti před deštěm. Celá rodina, kamarádi nebo návštěva mohou pohodlně sedět uprostřed zahrady a nechat se unášet sympatickým obdobím s jeho jedinečnými krásami a kouzly.

Altány a pergoly vás spolehlivě ukryjí před nepřízní počasí

Zahradní domky Herold, dřevěné altány a pergoly s prostorným sezením pod bytelnou střechou se dají jednoduše sestavit na předem určené místo zahrady u rodinného domku. Slouží ovšem i jako odpočinkové posezení na veřejných prostranstvích, u školních zařízení i pracovišť s kancelářemi. Vždyť ani podzimní období nemusí nutně znamenat sezení uvnitř budov bez možnosti provětrání se, poklábosení s kolegy a vyřešení pracovních schůzek. Altány jsou vítaným mobiliářem v městských parcích, zoologických zahradách nebo na promenádách. Střechy zaručují dostatečnou ochranu pro sedící návštěvníky a kryté bočnice u některých typů zase přinášejí vítané útočiště před prudkým větrem i bočním lijákem.

Útočiště pro umělce, sportovce i znavené turisty

Podzim na zahradě u vašeho domu, rekreačního obydlí a na veřejnosti se díky bytelným zahradním domkům Herold stane prodlouženým létem před nadcházející dlouhou zimou. Ale ti, kdo mají rádi sezení v exteriéru, nepohrdnou spočinutí pod střechou luxusního domku nebo obyčejného altánu. Kdo se věnuje tvůrčím aktivitám, může je směle provozovat v prostorném altánu. Sportovci a turisté zase uvítají možnost relaxace u stánku s občerstvením na turistické trase či cyklostezce. Prožijte podzim na sto procent a vychutnejte si plnými doušky nezaměnitelnou vůni podzimního lesa, zahrady či říční náplavky pod stříškou.

Komerční prezentace

Datum vydání: 24. 10. 2017

Edit: