Chtějte po své střeše to nejlepší. Střecha na míru je řešením

Střecha dává objektu funkčnost i design. Je samozřejmé, že chceme, aby vydržela tak dlouho, jako samotná stavba, a současně byla neoddělitelnou součástí domu bez níž by prostě nikdy nešlo o tu stejnou stavbu. Po střeše však taktéž žádáme, aby byla bezúdržbovou. V podstatě je dnes na trhu jenom jedna střešní krytina, která umí všechny tyto benefity v jednom nabídnout – je to hliníková střecha.

Jaká střecha je nejlepší?

Vždy samozřejmě záleží, co od ní čekáme. Někdo hledá nízkorozpočtové řešení a je ochoten přistoupit na kompromisy. Jiní z nás chtějí top produkt, protože zrovna na střeše skutečně záleží. Střešní systémy dnes nabízí obojí. Jsou mezi nimi rozdíly nejen pokud jde o použitý materiál, ale i v rámci materiálového typu jsou mezi střechami diametrální odlišnosti. Není třeba plechová střecha jako plechová střecha. Jiné užitné hodnoty a životnost nám nabízí střecha z pouhého pozinkovaného plechu, jiné s poplastovanou vrstvou, a úplně odlišnou je hliníková střešní krytina. Střešní systémy z hliníku, to je sortiment firmy PREFA Aluminiumprodukte.


Hliníková střecha je pro lidi, kteří hledají nejlepší řešení pro střechu

PREFA nabízí kvalitu, luxus, design i perfektní služby. Jde o střechu na míru jakémukoliv objektu, pro který hledáme ideální moderní střešní krytinu s maximální životností. Hliníkové střechy lze dnes pokládat za jediné, které umí nabídnout stejnou životnost, jakou má samotný objekt. A bez údržby. Vzhled přitom dokáže skvěle korespondovat se stavbami hypermoderními, klasickými, ale též s historickými. Plechové střechy se proto nemusíte bát ani při rekonstrukcích. Právě naopak. Hliníková střecha je lehkou střešní krytinou. Udrží ji i staré krovy, které z jakéhokoliv důvodu, mnohdy z estetického či kvůli zachování hodnoty historického objektu, nechceme ev. nemůžeme měnit.

Střešní systémy PREFA nabízí i propojení střechy s fasádou

Firma PREFA – to je propracovaný střešní systém, který si poradí nejen s běžnými tvary střech, ale i s velice složitými střešními konstrukcemi. Ty se objevují právě u historických staveb. Velice zajímavé jsou však hliníkové střechy PREFA na moderních designových novostavbách. Architekti se často chopí příležitosti propojit střechu a fasádu do jednoho objektu. Jedná se o moderní trend, který je navíc velice praktický, protože efekt bezúdržbovosti nabídnou fasádní hliníkové systémy rovněž opláštění domu. Nemluvě o vysoké architektonické hodnotě objektu.


Střecha na míru

Střecha PREFA je dodávaná jako střecha na míruCo si pod tím přesně představit? V první řadě dokážete díky konfigurátoru střechy získat informace o tom, jak bude vaše střecha vypadat, na kolik vás přijde, ale i kdy se mohou zkušení klempíři do práce na vaší střeše pustit. U PREFA totiž na míru znamená rovněž fakt, že vám střechu nemůže položit jakýkoliv klempíř či amatér, který nemá s PREFA střešními systémy žádné zkušenosti. O pokládku PREFA střechy se starají pouze profesionální a proškolení klempíři, kteří neznají práci se systémem pouze teoreticky, ale prošli rovněž praktickým školením a mají za sebou již celou řadu úspěšných realizací. Právě náročná školení umožňují klempířům získat dovednosti, díky kterým je pak vaše hliníková střecha na míru dokonalá a perfektně funkční do posledního detailu.

TIP: Nechte si navrhnout svoji střechu

Webové stránky PREFA vám nejen představí možnosti střešního hliníkového systému a výhody hliníkové střechy, ale pro zájemce je rovněž k dispozici konfigurátor střech, kde zadáte základní parametry své stavby a na základě toho se vám ozve zástupce firmy PREFA s nabídkou vhodných řešení právě pro vás.

 

 

 

Komerční prezentace

Edit: