Luxusní domy v Šáreckém údolí

Zajímáte se o nízkoenergetické domy v Praze, ale máte vysoké nároky? Dejte přednost komfortnímu bydlení v Šáreckém údolí a žijte v harmonii s přírodou.

Projekt top’rezidence v režii ateliéru Śafer Hájek architekti v Praze 6 – Dejvicích osloví zajímavou architekturou 50 pasivních a nízkoenergetických domů. Srdcem rezidence je polosoukromý park se zelení, nadčasová klubovna i dětské a petanque hřiště. Interiéry domů mají rukopis renomovaní architektů ze studií OLGOJ CHORCHOJ (1. etapa) a SIMPLin (2.etapa).

Bydlení jako v pohádce

Prohlédněte si top’rezidenci nacházející se v dechberoucím Šáreckém údolí, v nitru přírody, avšak poblíž lákadel hlavního města. Jen si představte, že je to pouhých 8 km na letiště Václava Havla, 1,5 km ke stanici metra A – Bořislavka a 50 m k autobusové zastávce. Za zmínku stojí okolní příroda, která je jako stvořená pro rodinné výlety a relaxaci na čerstvém vzduchu. V každém případě potěší cyklostezky a trasy pěší turistiky.

Rodinné domy Praha 6

Zamilovali jste si zajímavě řešené nízkoenergetické domy v Praze 6? Ani se vám nedivíme. Teď už záleží jen na vás, jaký standard si zvolíte. Vybírat můžete ze dvou standardů – TOP nebo Premium. A pokud byste ani zde nenašli své favority, nechte se inspirovat návrhy ve vzorovém domě C5, který je vybaven nadstandardně a stojí za to ho navštívit! Nízkoenergetické domy TOP standard oslní koupelnou s moderním vybavením, dřevěnou vícevrstvou podlahou, bezfalcovými dveřmi s obložkovou zárubní s trendy kováním, elegantním osvětlením a zásuvkami. Pasivní domy PREMIUM standard skýtají ještě vyšší kvalitu a vybavenost. Každý si zde své najde.

Zaměřte se na kvalitu

Zaostřete na bydlení v nízkoenergetických a pasivních domech v Praze 6 – Dejvicích, které jsou situované v nádherném Šáreckém údolí. Tato lokalita je bezpečná, proto je jako stvořená pro rodiny s malými dětmi, sportovce či páry hledající komfortní bydlení se zahrádkou a servisem služeb. Projekt top’rezidence jednoduše nabízí luxusní domy v Praze, které vyhoví i nejnáročnějšímu klientovi. Ať už prahnete po bydlení v dostupné oblasti obklopené zelení anebo moderním interiéru, vždy budete spokojeni.

Komerční prezentace

Uložit

Edit: