Diář pro deset výherců!

Správná odpověď: 2637 př.n.l.

Výherci: Markéta Němčanská z Ratíškovic, Lukáš Jasoněk ze Slavkova, Kateřina Čelechovská ze Zlína, Markéta Kašpárková z Českých Budějovic, Eva McLean z Prahy, Jana tesaříková z Křižanovic, Pavla Barnišinová z Havířova, Lenka Machová z Teplic, Jitka Holešová z Prahy, Tomáš Jarač z Karviné. Gratulujeme!

Tento týden pro vás jako výhru v naší soutěži máme připravený DIÁŘ PRO RADOST.

Do diáře si samozřejmě můžete zapisovat, co chcete další dny udělat. Na konci každého dne si ale také zapište, co jste zažili hezkého. Co vám udělalo radost, čím jste potěšili někoho jiného, za co jste vděční. Nemusí to být velké věci. Možná se jen usmějete na někoho, komu je smutno, nebo pomůžete někomu s něčím, co sám nezvládne. Když si budete tyto maličkosti zaznamenávat každý den, uvidíte, co se stane. Váš život bude hezčí. Uvidíte v něm úplně jiné věci, než jste viděli dosud.

 

Soutěžní otázka:

Z kterého roku pochází první zmínky o čínském kalendáři?

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

 

Deset z vás, kteří správně odpoví, dostanou Diář pro radost.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.2.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 8.2.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.diarproradost.cz

Datum vydání: 31. 1. 2016

Edit: