Difuzéry – design i umění uzdravit

Pokud doma ještě nemáte svůj difuzér, je možná nejvyšší čas to změnit. Difuzéry fungují podobně jako aroma lampy. Tedy slouží k rozptýlení vonných esencí v prostoru. Rozdíl je však v tom, že pro jejich fungování se nepoužívá oheň, ale jednoduše se zapojí do elektřiny. Jejich hlavní výhoda oproti lampám je ta, že se vám olej nepřepálí a zároveň vám doma i zvlhčí vzduch. Fungují totiž na bázi vody. Zejména difuzéry, kde se se éterické oleje rozptylují pomocí ultrazvukových vibrací, patří mezi ty nepřínosnější a nejbezpečnější. Vyrábí studenou a suchou vodní mlhu a díky tomu krásně zvlhčí i velmi suchý vzduch.

České difuzéry patří mezi špičku

Mezi nejznámější prodejce takových difuzérů patří výrobce české bio kosmetiky Nobilis Tilia. Tato značka je v podstatě průkopníkem v tuzemské aromaterapii vůbec. Difuzéry si můžete domů či do kanceláře pořídit v provedení z keramiky, ze dřeva nebo z plastu. Řada z nich má i barevné podsvícení, které si můžete sami zvolit nebo nechat difuzér barevně problikávat, což má velký úspěch zejména u dětí.

Ke keramickému difuzéru můžete vybírat z řady přírodních esencí Nobilis Tilia

Esence pomohou s úzkostí i posílením imunity

A teď pozor, difuzéry nejsou pouze designovou záležitostí. Zvolením správného éterického oleje můžete pomoci jak svému psychickému, tak i fyzickému stavu. Je vědecky dokázáno, že aromaterapie dokáže odbourat úzkosti, nervozitu, stres, nespavost či únavu. Řada olejíčků rovněž zlepšuje imunitu, má antivirové a antibakteriální účinky, pomáhá při nachlazení nebo třeba bolestech a migrénách. Sami si můžete zvolit ten správný éterický olej podle jeho vůně a účinků. Vybírat můžete na e-shopu s bio kosmetikou Nuspring.cz. Tam najdete i řadu difuzérů. Např. i cestovní, který se dá nabíjet.

Éterické oleje Nobilis Tilia dokáží pomoci od úzkostí i bolestí

Jednoznačně tím nejoblíbenějším od Nobilis Tilia je minimalistický bílý keramický difuzér, který se hodí úplně do každé domácnosti. Barevné podsvícení si můžete zvolit dle aktuální nálady. Nebo ho nechte bez podsvícení a pozorujte pouze drobnou mlhu, která z něj vychází. A pokud se u něj zrelaxujete natolik, že usnete, žádný problém. Difuzér Nobilis Tilia se bezpečně vypne sám, až v něm dojde voda.

Komerční prezentace

Edit: