Digestoře Faber Family Light

V letošním roce uvádí Faber na trh novou řadu odsavačů par Faber Family Light. Stejně jako rodina, sdílí produkty této řady několik společných vlastností. Na první pohled zaujme jejich elegantní design se zaoblenými rohy. Čistou linii spodní části odsavačů nenarušuje žádný prvek. Tukové filtry překrývá panel, tradiční kryty osvětlení nahradila úzká linka LED paprsku, který kopíruje obvod panelu a rovnoměrně osvětluje pracovní plochu světelným spektrem podobným světlu dennímu. Páry jsou odsávány štěrbinou po obvodu panelu. Zrychlené proudění vzduchu vytváří Venturiho efekt, který výrazně přispívá k jejich účinnému zachycení. Všechny výrobky jsou vybaveny novými tichými a úspornými EVO motory, které dosahují energetické účinnosti A nebo A+. Odsavače řady Faber Family Light je možno ovládat nejen dálkovým ovladačem, ale také z panelu varné desky Faber. Je to výrazné zlepšení komfortu obsluhy, zejména u stropních a vestavných modelů.

HIGH-LIGHT stropní odsavač k zabudování do stropního podhledu. Pro jeho instalaci postačí výška mezi podhledem a pevným stropem pouze 19 cm.

T-LIGHT je stále oblíbené provedení odsavače ke stěně ve tvaru obráceného písmene T. Je tichý a dosahuje výkonu 690 m3/hod.

T-LIGHT ISOLA je mimořádně tichý ostrůvkový odsavač. Při běžném provozu pracuje s hlučností pouze 50 dB(A).

IN-LIGHT vyniká vysokou účinností zachycení par a tichým chodem.

 

Více informací: www.digestorefaber.cz

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 24. 5. 2017

Edit: