Elegantní byty v Praze 5 s důrazem na soukromí

Poohlížíte se po komorním bydlení, kde budete znát své sousedy, ale zároveň si užívat soukromí? Chcete mít vlastní balkon či terasu a bydlet v dobře vybavené lokalitě? Tak právě pro vás jsou připraveny elegantní byty v Jinonické rezidenci s úžasným výhledem do zeleně, přesto nedaleko centra. Všechny byty do jednoho jsou řešené velmi originálně v souladu s moderními trendy.

Pokud se spokojíte s průměrem, není až tak složité sehnat bydlení v Praze. V opačném případě vás ale čeká nelehký úkol. Pátrání po bydlení, které by nabídlo komfort, přírodu v okolí, snadnou dostupnost centra, dobrou občanskou vybavenost, parkování, balkon a další výbavu, je zdlouhavé. Takové prémiové byty totiž bývají velmi rychle vyprodány. Proto na nic nečekejte, je jen otázkou času, než své nové majitele najdou i luxusní byty v Praze 5.

Hned vedle přírodního parku

Možnost aktivního relaxu v blízkosti bydlení patří ke kritériím, která zájemci o bydlení jmenují velmi často. Jinonická rezidence vám přírodu na dosah ruky nabídne. Nachází se v Praze 5 – Košířích prakticky vedle přírodního parku Košíře-Motol, rozhledny Cibulka a přírodní památky Vidoule. Na procházku, projížďku na kole či in-line bruslích se můžete vydat také do Prokopského údolí. Lokalita je tedy ideální pro sportovce, rodiny s malými dětmi i milovníky přírody. A nebojte, o výhody bydlení v blízkosti centra ochuzeni taktéž nebudete. Na Anděl autem dorazíte za 5 minut, na Letiště Václava Havla za 20 minut. Nejbližší zastávka MHD je od domu jen 200 m.

Jen 8 bytů pro pár vyvolených

Jinonická rezidence nenabízí žádný masový prodej bytů v Praze 5. Jde o budovu, v níž se nachází pouze osm bytových jednotek v dispozicích 2+kk, 3+kk, 4+kk či 4+1. V současné době jsou tři z nich již rezervované, ale zbylé stále čekají na své budoucí majitele.

Všechny byty jsou vybaveny dřevěno-hliníkovými okny s trojskly s automatickými bezúdržbovými ventilačními štěrbinami. Bydlení odpovídá energetickému standardu B (velmi úsporný). V interiérech je použito moderní vybavení renomovaných značek, o kvalitu ani celkový estetický dojem si nemusíte dělat starosti.

Všechny byty kromě jednoho disponují lodžií, balkonem či terasou. Byt v přízemí má zahradu, ten v nejvyšším patře střešní terasu. Za příplatek je možné si zde koupit také sklepní prostory a parkovací místo.

Přemýšlíte o budoucnosti?

Pak Vás Jinonická rezidence příjemně překvapí Vás i další novinkou, která začíná být čím dál více aktuální. Je zřejmé, že elektromobilita přestává být nedostupnou a blíží se okamžik, kdy se nepochybně stane masovou záležitostí. Proto se v projektu počítá s přípravou pro budoucí infrastrukturu dobíjecích stanic pro elektromobily, která bude schopná obsloužit každé pakovací místo v projektu.

Vlastní bydlení díky úsporné hypotéce

Koupě nového bydlení je vždycky citelným zásahem do rozpočtu. Jinonická rezidence s tím počítá a zájemcům nabízí výhodnou úspornou hypotéku bez zbytečného papírování. Ceny za prémiové byty s výhledy do zeleně startují na 4,25 mil. Kč vč. DPH. Jestliže i vy toužíte po klidném bydlení s minimem sousedů, přírodou před okny a vším co potřebujete k životu na dosah, prohlédněte si fotografii a sjednejte si schůzku s obchodní manažerkou projektu. Společně se pak můžete podívat rovnou do bytu, o nějž byste měli zájem.

Komerční prezentace

Edit: