Pouze jeden konferenční stolek? To už dávno nemusí platit

Běžný obývák potřeboval k sedačce vždy konferenční stolek. To samozřejmě platí stále, avšak mnohdy už není jediným – ani u sedací soupravy, ani v obytném prostoru jako takovém.


Konferenční stolek je důležitým předpokladem pro pohodlné bydlení. Funkce má různé. Už samotný může být dekorací, nebo poslouží coby místo pro jejich ukládání. Funguje jako stůl na svačinky, mlsání a třeba u něj rádi i povečeříte. Je skvělý pro menší stolní hry i pro zvýšení pohodlí, když si díky němu dáme nožky hezky nahoru bez toho, abychom museli mít taburet nebo speciální polohovací sedací soupravu. Trendy dnes však velí mít konferenčních stolků více. Kam s nimi?

Více konferenčních stolků v jednom

Velice praktickým řešením je více konferenčních stolků v jednom. Jde v podstatě o rozkládací konferenční stolek, který se dá obvykle snadno rozložit na stolky dva až tři. A pak zase složit. Díky tomu nám stolek nezabírá v místnosti při nepožívání příliš místa. V rozloženém stavu je ale jeho použití velice variabilní. V podstatě si může každý člen rodiny vzít část stolku. Stolek snadno zvětší plochu a skvěle tak pomáhá například ve chvílích, kdy k nám přijde návštěva. Mnohdy navíc tyto stolky vypadají velice efektně i částečně roztažené.

 

Místo pro konferenční stolek už dávno nemusí být jen v obývacím pokoji

Konferenční stolky však díky své praktičnosti, ale i designu, nachází nově místo i v dalších místnostech bytu. Malý stolek se hodí do větší koupelny, abyste si i z vany vychutnali svůj seriál na tabletu a neriskovali, že jej upustíte do vody. V dětském pokojíku vytvoří oázu pro pohodlné studium vedle dětského křesílka. Kdo má větší předsíň, rovněž ji dokáže využít třeba na pohodlné čtecí křeslo a konferenční stolek, díky čemuž vznikne příjemná klidová oáza pro kteréhokoliv člena rodiny, který potřebuje soukromí a klid mimo rodinou vřavu.

Konferenční stolky najdete už i na zahradách

Klasické zahradní sezení se změnilo a často dnes připomíná venkovní obývací pokoj. Umělý ratan a nepromokavé čalounění umožňuje přesunout obývací pokoj pod širé nebe s kompletním pohodlím. Tedy včetně konferenčního stolku. Samozřejmě pro venkovní prostředí volte takový, který je pro toto použití vhodný. Obvykle bývá součástí venkovních sedacích souprav.

Chytré konferenční stolky

Bydlíte v malých prostorách a šetříte každým centimetrem čtverečním podlahové plochy? Vyřešte problém s místem chytrým konferenčním stolkem. Takovým, který jednoduše zvednete a poslouží i pro další účely. Třeba jako stůl jídelní, ale i pracovní, pokud potřebujete zůstat doma na home office. Podobnou pomoc nabízí i funkční rozkládací stolek.

Jiné konferenční stolky zas umí nabídnout velké množství úložného prostoru. I to je velice praktické třeba právě tehdy, když bydlíte v malometrážním bytě, nebo potřebujete z jedné místnosti vybudovat prostor pro spaní, odpočinek i jídlo.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 20. 6. 2023

Edit: