Nové byty v Praze od Finep mají skvělé vychytávky – co byste řekli třeba na knihobudku?

Na Finep se obrací každý, kdo chce bydlení v Praze na prestižní adrese, a navíc se zajímavými vychytávkami. Aktuálně připravuje několik nových projektů, co se týče bytů i rodinných domů.

Nové bydlení v Praze má své kouzlo

Novostavby Finep, to je téměř tradičně bydlení ve městě, ale současně v zeleni. Aktuálně je to 134 nových pražských bytů v celkem osmi projektech po celé Praze, vždy však ve velice atraktivních lokalitách. Byty U Šárky, Byty Pergamenka, Byty Harfa Park, Byty Nová Elektra, Byty U Sluncové, Byty Malý háj, Byty Kaskády Barrandov a Byty Britská čtvrť – to jsou aktuální názvy projektů Finep, díky kterým je Praha skvělým místem pro bydlení, ať již hledáte bydlení pro sebe, nebo pro své děti.

Finep staví byty pro singles, lufťáky i rodiny

Nové byty v Praze od Finep jsou variabilní, nejen co se týče jejich umístění v různých částích Prahy. Vyberte si, ať již hledáte malý byt 1+kk, nebo rodinné bydlení. Byty se vždy nachází poblíž metra, takže se skvělou dostupností do centra i dalších pražských částí. Mají vysoký evropský standard, a navíc bydlení od Finep nabízí vždy nějaký benefit navíc. Třeba v Britské čtvrti vyrostla věrná maketa tradiční anglické telefonní budky. Na telefonování by ji nejspíš již nikdo nevyužíval. Ale ona slouží k něčemu jinému. Můžete sem přinést knihy, které už máte přečteny, a z knihobudky si půjčit či vzít jiné, které se vám líbí. Už jen tato vychytávka je lákadlem pro všechny knihomoly, kteří teď s novým bydlením získají i více prostoru pro svoji milovanou knihovnu.

Kompletní servis pro ty, kdo chtějí bydlet

Bydlení v Praze od Finep – to jsou byty do osobního vlastnictví, ale i družstevní bydlení. Ve firmě vám pomohou s výběrem vhodného bytu, ale i formy jejího financování. Pomoci vám specialisté firmy dovedou i s prodejem staré nemovitosti. Poptávat můžete též služby návrhu interiéru, detaily doladíte přímo v interiérovém studiu a kuchyň si máte možnost nechat navrhnout v kuchyňském studiu Oresi, se kterým Finep úzce spolupracuje.
Komerční prezentace

Edit: