Kuchyňské studio Schüller Praha – nexttradestore představuje novou expozici

Kuchyňské studio Schüller Praha – nexttradestore představuje novou expozici

  • kuchyni next125 lávově černou s mramorovým obkladem

Kuchyňské studio NEXTTRADESTORE na Vinohradské 57 v Praze 2 představuje novinku německého výrobce Schüller – lávově černou skleněnou kuchyni s  obkladem a pracovní deskou z mramoru Grigio Carnico . Skvělý kontrast u tohoto modelu tvoří regál, knihovna a doplňky z přírodní jedle (Tanne natur).

V této exkluzivní kuchyni můžete vyzkoušet také spotřebiče BORA profesionál – tepan Yaki s odsávací štěrbinou a 2 zónami indukce, parní pečící troubu GAGGENAU včetně automatického systému čištění, vakuovací zásuvku GAGGENAU umožňující zdravou přípravu pokrmů sous-vide a dokonalou pečící troubu GAGGENAU. Můžete vidět i kombi chladničku s mrazničkou a  ledovačem LIEBHERR, podstavnou vinotéku a myčku s příborovou zásuvkou MIELE a to vše osvětlené designovými světly německé firmy Occhio.


O NEXTTRADESTORE:

Designové kuchyňské studio next trade store nabízí nejvyšší řadu kuchyní německého výrobce Schüller – exkluzivní a designové kuchyně next125 a kuchyně Schüller C. Koncept Next Trade Store je v České republice jediný. V minulosti byly tyto koncepty realizovány v Rakousku, Německu, Holandsku, Švýcarsku a Šanghaji.

V prostorách studia o velikosti téměř 300m2 uvidí zákazník nejnovější modely kuchyní z kolekce next125 a Schüller C, které kombinují funkčnost a design s hlavní myšlenkou „vysoké nároky na design a kvalitu kuchyně s optimální cenou“. Stejně tak jako výrobky italského výrobce designového stolového a sedacího nábytku ARPER.

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 13. 2. 2018

Edit: