Jak správně ochránit zdi i střechu vašeho domova?

Domov je místem, které představuje naše zázemí a trávíme zde mnoho času s rodinou a přáteli. Abychom se doma cítili příjemně, je dobré věnovat zvýšenou pozornost ochraně vnějšího pláště a střechy před vnějšími vlivy, které denně působí na náš dům či byt. Jak ale zajistit dostatečnou a trvanlivou ochranu našeho obydlí před deštěm, větrem, mrazem či slunečním zářením?

Moderní řešení

Z hlediska ochrany jednotlivých součástí budov existuje celá řada nejrůznějších možností, přičemž zajímavý poměr ceny a výkonu nabízí hlavně plechová střecha a hliníkové fasády. Proč právě dané varianty?

Speciálně navržené kovy totiž disponují ohromně dlouhou životností v řádech dlouhých desítek a desítek let, kdy vám budou sloužit téměř bez nutnosti údržby. Hliníková krytina vás potěší velkou mechanickou a samozřejmě i chemickou odolností, bez nichž se v našich končinách neobejdete.

Majitele starších nemovitostí zajisté bude zajímat i lehká hmotnost jednotlivých komponentů, tudíž se vyhnete přílišnému zatížení konstrukce domu. Nezanedbatelným benefitem je i fakt, že hliníková střecha se dá zrealizovat poměrně snadno a rychle. To přirozeně platí pouze v situaci, kdy vsadíte na služby odborníků.

 

 

Mnoho designů

Již dávno neplatí, že hliníková střešní krytina musí mít nudný šedý odstín, který se nikomu nelíbí. Příkladem jsou třeba produkty od známé společnosti PREFA Aluminiumprodukte, jež má na svých internetových stránkách spoustu fotografií z uskutečněných projektů.

Otevřete si odkaz PREFA a v tabulce nahoře rozklikněte kategorii „Inspirace“. Ihned se před vámi objeví ukázky, jak může vypadat i váš majetek. Líbí se vám například fotografie rodinného domu v rakouském Perwangu? Pokud ano, použijte některý z uvedených kontaktů a domluvte si úvodní konzultaci, během níž si vyslechnete ideální možnost pro vás.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 1. 3. 2023

Edit: