HELUZ soutěž pro stavebníky a projektanty: Rozdělte si 100 tisíc pade na pade

Postavili jste dům z cihle HELUZ? Vyhrajte 100 tisíc a rozdělte se pade na pade!
HELUZ hledá nejpodařenější cihlový dům, který odmění 100 tisíci

Společnost HELUZ spouští nový ročník oblíbené soutěže Dům roku, v rámci které hledá nejlepší realizaci z cihel HELUZ. Letošní novinkou je zvýšení výhry na 100 tisíc korun, kterou pořadatel automaticky rozdělí mezi investora, čili stavebníka a autora projektu. Přihlásit stavbu může kterýkoli z nich. Registrace jsou otevřené od 19. února do 15. dubna.

DOLNÍ BUKOVSKO – Soutěž HELUZ Dům roku 2024 je určena pro stavby z cihel HELUZ dokončené mezi 1. lednem 2018 a 15. dubnem 2024. Pro účast je nutné nahrát minimálně tři fotografie a projektovou dokumentaci. Přihlásit se mohou jak architekti a projektanti, tak investoři, přičemž je vyžadován vzájemný souhlas obou stran.

Hlavní výhra 100 tisíc korun připadá na vítězný dům. HELUZ ji rovnoměrně rozdělí mezi investora a autora projektu. Registrace do soutěže HELUZ Dům roku probíhá prostřednictvím online formuláře na oficiálních stránkách soutěže.

Do hlasování se zapojí veřejnost

Po uzávěrce registrací odborná porota vybere deset finalistů, kteří postoupí do fáze veřejného hlasování. Finální projekty budou představeny na Facebooku a webu společnosti HELUZ. Následně veřejnost rozhodne o vítězi prostřednictvím hlasovacího formuláře. Dům, jenž získá nejvíce hlasů, obdrží finanční odměnu ve výši 50 tisíc korun pro investora a 50 tisíc korun pro projektanta / architekta. Hlasování mohou soutěžící podpořit sdílením a propagací na sociálních sítích.

Padesátitisícový voucher předají výhercům obchodní zástupci společnosti HELUZ. Součástí výhry je natočení krátkého videa a profesionální nafocení Domu roku 2024. Fotografie budou poskytnuty oběma stranám k volnému užití.

Propozice soutěže HELUZ Dům roku 2024
Termín registrace do soutěže: 19. února až 15. dubna
Výběr poroty: 15. dubna až 28. dubna
Zveřejnění finalistů: 29. dubna
Ukončení hlasování: 13. května
Vyhlášení vítěze: 16. května
Přihlašování je otevřené pro: stavby z cihel HELUZ postavené od 1. 1. 2018 do 15. 4. 2024
Dodatečné informace: účast v soutěži není zpoplatněna, hlasování probíhá na webových stránkách společnosti HELUZ

 

O společnosti HELUZ

HELUZ patří mezi tři největší výrobce zdicích materiálů v České republice. Jako jediný z této trojice je českou rodinnou firmou. HELUZ se zasazuje o smysluplné stavění, tedy včasnou a do detailu promyšlenou výstavbu z kvalitního materiálu. Kromě kompletního stavebního systému pro hrubou stavbu nabízí společnosti i zapůjčení pomůcek, poradenství před stavbou a služby během ní. Správně postavené domy HELUZ jsou připraveny na výkyvy cen energií i počasí, potřebu dodatečných úprav, jsou stabilní a odolné.

Komerční prezentace

Datum vydání: 19. 2. 2024

Edit: