I v Notino vypukne Black Friday

Internetové obchody se pomalu připravují na velké slevové akce, tedy na Black Friday, který v letošním roce připadá na pátek 24. listopadu. Nicméně online prodejny většinou odstartují nákupní horečku v pondělí 20. listopadu a Notino rozhodně nezůstává pozadu. Významný prodejce parfémů a kosmetiky nabídne parfémy oblíbených značek a taktéž kosmetiku s výraznými slevami.

Co je Black Friday?

Black Friday není nic jiného než svátek nakupování, který má kořeny v Spojených státech amerických. Postupně se rozšířil do celého světa a neminul ani Českou republiku. Black Friday se vždy koná v pátek po americkém Dni díkůvzdání. Slevy se pohybují v řádech desítek procent a pro mnoho prodejců se jedná o jedno z nejvíce výdělečných období v roce. Připravte se tedy na předvánoční nakupování i vy. Počkejte si na nemalé slevy.

V roce 1929 krachla newyorská burza a začala hospodářská krize, a proto spousta prodejců tehdy připravila den plný slev, aby zákazníci zase dostali chuť nakupovat. Od té doby se Black Friday organizuje každý rok.

Black Friday v Notino

Notino Black Friday plánuje od 20. listopadu do 26. listopadu a připraví akce na parfémy a kosmetiku proslulých značek, mezi něž patří Calvin Klein, Jean Paul Gaultier i Yves Saint Laurent. Těšit se tak můžete na slevy od 15 do 40 procent. Koupíte tak rovnou dárky k Vánocům všem, tedy mamince i partnerovi, neteřím i kamarádům. Připraveny budou různé dárkové sady.

Notino jde tak trochu proti proudu a vedle klasického zimního Black Friday pořádá každoročně i Summer Black Friday.

Jestliže vám připadá, že je Black Friday v nedohlednu a parfém už nutně potřebujete, tak se podívejte na aktuální akce, protože Notino má slevy průběžně během celého roku. Přihlaste se k odběru newsletteru, ať mate neustále přehled o novinkách v e-shopu.

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 31. 10. 2023

Edit: