Inovativní řešení oken pro energeticky úsporné domy!

Okna, která dostojí nárokům na tepelnou izolaci a přitom umožní s jejich instalací snadno namontovat i zastínění či zábradlí? Taková jsou inovativní okna určená pro rekonstrukce i nízkoenergetické novostavby, která vznikla ve snaze co nejvíce zjednodušit řešení stavební připravenosti pro okna!

 Instalujte okna, zábradlí i zastínění v jednom!

okno PROGRESS ALU SCREEN se zábradlím a integrovaným předokenním stíněním

Osadit spolu s okny najednou i exteriérový stínící systém a skleněné zábradlí vám umožní komplexní řešení oken PROGRESS ALU SCREEN! S těmito okny nemusíte vůbec složitě řešit stavební připravenost. Mají v sobě totiž integrované systémové skleněné zábradlí i předokenní screenovou roletu, která spolehlivě odstíní sluneční energii ještě před dopadem na povrch skla, a zabrání tak přehřívání vašeho interiéru. Unikátní konstrukce okenních profilů se stavební hloubkou křídla i rámu 86 mm navíc umožňuje dosáhnout oknům PROGRESS ALU SCREEN vynikajících tepelně-izolačních vlastností, které jsou vylepšeny termo-izolačními moduly v hlavních profilových komorách. Okna jsou tak ideální volbou do nízkoenergetických a pasivních domů, ve kterých jsou kladeny vysoké nároky na tepelnou izolaci.

Skvělá tepelná izolace i ochrana před sluncem

Vítané zjednodušení instalace zastínění přináší i okna PROGRESS ALU EF+ s integrovanou žaluzií chránící interiér před přímým působením slunečního svitu! Žaluzie je osazena v meziprostoru před izolačním sklem z exteriéru a za dodatečnou tabulí skla, která všechny komponenty dokonale chrání před působením venkovního prostředí. Odpadají tak specifické stavební detaily, které jsou vyžadovány při osazení samostatného venkovního stínění. Díky unikátní konstrukci předsazeného skla v hliníkovém rámečku, navíc dochází k vytvoření další izolační komory, která významně zlepšuje nejenom tepelně-izolační vlastnosti skla, ale i zvukovou izolaci.
S novými inovativními řešeními pro okenní otvory si tak díky jejich důmyslnému provedení při instalaci oken a dalších funkčních prvků vůbec nemusíte dělat starosti!

Více na www.dafe.cz

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 1. 11. 2018

Edit: