Jak uspořádat perfektní zahradní slavnost

Když už je léto v plném proudu, mělo by se toho pořádně využít. Letos počasí přeje všem venkovním oslavám, ať už jde o svatbu nebo oblíbené grilovací večírky. Co by nemělo na správné zahradní slavnosti chybět? Pouze vychlazené pivo vám rozhodně nestačí.

Věnujte pozornost doplňkům

Každou zahradní párty skvěle doladí jakékoliv párty doplňky. Jak se říká detaily dotváří úplný celek, proto můžete drinky svých hostů obohatit třeba o ozdobná paraplíčka, zahradu vyzdobit balónky, palmičkami a všemi různými ozdobami, na které si jen vzpomenete.
Pokud pořádáte narozeninovou slavnost, můžete si pořídit speciální balonky ve tvaru čísel, ze kterých sestavíte oslavencův věk. K této příležitosti můžete použít i vystřelovací konfety či dekorativní lampiony.

Jídlo a pití – základ spokojenosti

Co rozhodně nesmí chybět na žádné venkovní party je kvalitní zahradní gril. Nejen, že vám zajistí jedinečný gurmánský zážitek, ale dotvoří jistě příjemnou společenskou událost. Hlavním důvodem setkání bylo odjakživa společné hodování. Vyberte proto ty nejlepší potraviny – třeba z farmářských obchodů a jeden z chodů svého menu připravte i pro vegetariány.
Určitě se před známými také blýsknete, když připravíte nějakou svou domácí limonádu. Večer pak můžete pojmout tématicky. Kupříkladu zvolte „pivní pochoutky“ a můžete podávat grilovaný hermelín a plátky propečené krkovičky.

Připraveni na nepřízeň počasí

Když máte na zahradě terasu se zástěnou, už nemusíte řešit, jaké asi bude počasí. I kdyby přišel letní osvěžující déšť, vás to nezaskočí. Pokud však máte zahradu bez terasy, můžete si pořídit třeba zahradní party stan. Je to levnější varianta kryté terasy, kterou můžete snadno umístit tam, kam budete situovat celou párty.

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 19. 6. 2018

Edit: