Je předvánoční úklid vaší noční můrou? Vypořádejte se s ním po svém

Vánoční pohoda a rodinná setkání se pomalu ale jistě blíží a vy odkládáte úklid až na poslední chvíli? Teď už nemusíte. S účinnými dezinfekčními a čistícími produkty od Sanytolu vám práce půjde od ruky.

Každý rok se opakuje takřka stejný scénář. Místo vysněné vánoční pohody a klidu, nastává hektické období plné stresu. Jenže i nápor povinností v podobě úklidu domácnosti lze v klidu zvládnout a udělat si tak z Vánoc příjemné završení roku.

Téměř nejvíce stresu pramení z vánočního úklidu, který je nedílnou součástí přicházejících svátků. Naštěstí ale existují možnosti, jak vykouzlit z vašeho domova opravdu čisté prostředí, a to s minimální námahou. Vše spočívá ve výběru takových produktů, které vám nepřidělají práci, ale naopak ji výrazně ulehčí. Značka Sanytol, specializující se na komplexní dezinfekci a úklid celé domácnosti, nabízí několik skvělých pomocníků. S nimi dosáhnete vynikajících výsledků v celé domácnosti, a ještě vám zbyde mnoho času na nákup dárků celé rodině.

Radost nad rozbalováním dárků přece nemohou překazit nánosy prachu a nečistot. Vynikajícím řešením je dezinfekční univerzální čistič na podlahy a ostatní plochy s vůní eukalyptu nebo citrusu (MOC – 89 Kč) od Sanytolu. Díky svému unikátnímu složení čistí, odstraňuje mastnotu a dezinfikuje. Neobsahuje chlór a můžete ho bez obav použít na všechny materiály a plochy, nezpůsobuje skvrny.

Pro komplexní úklid stojí za vyzkoušení dezinfekční univerzální čistič ve spreji (MOC – 93 Kč). Je k dostání s příjemnou vůní grepu nebo eukalyptu. Díky němu vydezinfikujete celou domácnost velmi jednoduše a s pomocí praktického spreje je jeho aplikace zcela bezproblémová. Můžete jej použít na jakýkoli materiál, a to bez obav každý den. Navíc neobsahuje chlór a zničí až 99,9 % bakterií.

Abyste se dostali i do hůře přístupných míst, nabízí Sanytol dezinfekční univerzální čistící utěrky s vůní eukalyptu (MOC – 93 Kč). Ty můžete mít kdykoli po ruce a jakýkoli předmět zbavit mikrobů během chvilky. Neobsahují chlór a účinně bojují proti většině známých alergenů.

Kombinací těchto tří produktů si nepříjemný předvánoční úklid výrazně ulehčíte, a navíc budete mít radost z neodolatelně čisté a svěží domácnosti.

 

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Datum vydání: 4. 12. 2017

Edit: