Kitl pro šest soutěžících!

Správná odpověď: z červeného, zeleného a modrého.

Výherci: Tereza Kochmanová ze Štětí, Simona Pětistová z Poděbrad, Vojtěch Savinec z Berouna, Svatava Černá z Podbořan, Michal Pechlát z Hlinska a Hana Karková z Chýnova. Gratulujeme!

Tento týden můžete v naší soutěži získat dva výrobky Kitl!

Medicinální víno Kitl Šláftruňk na dobrou noc. Vyrábí se z červeného révového vína a 7 léčivých bylin na uklidnění, je doslazeno zahuštěnou hroznovou šťávou. Pomáhá uklidnit a uvolnit od stresu, pije se v malých dávkách před spaním. Obsah alkoholu tohoto medicinálního vína se pohybuje těsně pod 10% obj. Rudý Kitl Šláftruňk má ve vůni i chuti tóny vermutu či portského, je v dochuti sušší.

Vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v kvalitě BIO. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalijte jej horkou vodou, přidejte kapku medu a máte chutný horký nápoj.


 

Soutěžní otázka:

 Z kterých tří spekter se skládá Barva LE diod?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/svetlo-v-loznici-na-cteni-i-pro-intimitu

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Šest z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají dva výrobky Kitl – Mátový syrob a Šláftruňk.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.10.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.10.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.kitl.cz

Uložit

Datum vydání: 1. 10. 2017

Edit: