Kliky Cobra a Red Dot award uvidíte na For arch 2019

Prestižní ocenění Red Dot design award získala v letošním roce trojice modelů dveřního kování Cobra Q – Ultima, Spectra a Infinity. Výsledek dvouleté spolupráce největšího českého dodavatele dveřního kování Cobra a designéra Petra Novague si můžete prohlédnout na letošním ForArchu.

Když v roce 2017 vsadila COBRA při vývoji nových dveřních kování na spolupráci s renomovaným designérem Petrem Novague, měla opravdu šťastnou ruku. Během dvou let se podařilo vyvinout trojici designových klik, které významně překonávají standardy obvyklé i na náročném trhu prémiového dveřního kování.

Celá kolekce Q již stihla získat prestižní ocenění German Design Award a Iconic Award, modely Ultima, Spectra a Infinity v černé barvě se ale letos dokázaly prosadit i na nejprestižnější světové designové soutěži – Red Dot Award.
Co si o Red Dot Award myslí designér Petr Novague? „Jsem toho názoru, že design je klíčová vlastnost produktu. Funkčnost a kvalitu beru v našem případě jako samozřejmost, náskok a odlišnost od konkurence výrobku dodá design. Prestižní Red Dot Award je tak pro Cobru nejlepší cesta, jak si ověřit svoji pozici vůči domácí i světové konkurenci“.

Poznávacím znakem trojice klik Cobra Q je dokonalá ergonomie a příjemný povrch. Jsou vyrobeny z jediného kusu prémiové slitiny Zamac, zaručující dostatečnou tvrdost a odolnost.
Minimalistické tvary předurčují kliky do moderních či stylových interiérů, kde mohou podtrhnout dojem kvality a luxusu. Letošní varianta s matným černým povrchem navíc vychází vstříc nejmodernějším interiérovým trendům upřednostňujícím tmavší barvy.

Dveřní kování Cobra Q potvrzuje, že klika nemusí být jen pouhým funkčním prvkem domácnosti. Může podtrhnout styl i barevné tóny interiéru.
Více o dveřním kování Cobra Q i kompletní produktovou nabídku výrobků společnosti Cobra najdete na www.matekliku.cz.

 

Komerční prezentace

 

Datum vydání: 5. 9. 2019

Edit: