Vybavujete si obývací pokoj: Na tyto 3 věci nesmíte zapomenout!

O faktu, že obývací pokoj představuje jakousi vlajkovou loď celého interiéru, není třeba nijak výrazně diskutovat. Právě sem si vodíme návštěvy a trávíme tu nejvíce volného času čtením knih či sledováním televize. Mnohdy sem míří i kroky děti, jež prostě a jednoduše nechtějí být ve svých pokojích o samotě. Pokud aktuálně uvažujete o celkové přestavbě vašeho obývacího pokoje anebo řešíte tuto místnost v novostavbě, jste na správném místě. Poradíme vám, na jaké 3 aspekty nesmíte v žádném případě zapomenout.


1. Moderní a funkční sedací souprava

Právě ona jednoznačně představuje jakési srdce celé místnosti. Při jejím výběru se soustřeďte především na celkové provedení. Do větších pokojů padnou dokonale klasické prostorové modely sedací soupravy pro tři až čtyři osoby s tím, že se doplní vhodnými křesly, případně taburety. Naopak v malých interiérech je vhodné vsadit spíše na rohové variace. Koupit je lze v současnosti jak v levé, tak i pravé podobě. Určitě si ověřte i to, jestli má daný model rozkládací mechanismus. Úložný prostor nebo postel pro hosty se rozhodně hodí. V neposlední řadě se soustřeďte na bytelnou konstrukci a pevnou potahovou látku.

2. Obývací stěna nemusí být v duchu minimalismu

Děsí vás pohled na starší obývací stěny s prosklenými dvířky a vystavenými sklenicemi? Pokud ano, asi budete tíhnout k minimalismu. Takové pojetí ale také není nezbytné, protože je hodně nepraktické. Optimální volbou jsou vkusné moderní variace skříní. Typickým příkladem budiž třeba obývací stěny na Atan.cz. Jsou kompaktní, designově povedené a dokážou pojmout spousty věcí.

3. Konferenční stolek a doplňky

Nezapomínejte ani na konferenční stolek. Ostatně počítají s ním i mnohé inspirace na bydlení, jež jsou k dispozici v různých online magazínech věnujících se bydlení. Stejně tak se vyplatí vkusné obrazy na zeď a další doplňky typu poliček. Ať už potřebujete jakýkoli nábytek a doplňky, podívejte se na https://www.atan.cz a jistě si vyberete.

 

 

Komerční prezentace

Edit: