Kvalitní betonová dlažba: Optimální řešení pro exteriér

Chodníky okolo rodinných domů anebo firemních objektů představují jakousi samozřejmost. Přesto jde mnohdy o poměrně náročný proces, jelikož je třeba vybrat tu správnou dlažbu a následně i firmu, která celý záměr zrealizuje. My se zaměříme na volbu betonové dlažby. Výběr je v současné době opravdu neskutečně pestrý, nicméně asi nejvíce se uplatňují velkoformátové rozměry. Větší dlaždice nabízejí hned několik výhod, o nichž bude řeč. Samozřejmě dáme i tip na nabídku největšího výrobce a prodejce tohoto sortimentu v České republice.

Vzhledově unikátní záležitost

Designově stoprocentně nešlápnete vedle. Už když se rozhlédnete po některých veřejných plochách, jež byly v nedávné době restaurovány, určitě vás dlažba zaujme. Její variace jsou totiž v podstatě nekonečné. Vytvářet lze nejrůznější geometrické obrazce jak z tmavých, tak i světlejších kusů. Budete-li mít k ruce šikovné řemeslníky nebo firmu, určitě si s celkovou kompozicí povrchu pohrají a vy získáte zcela originální prostor se vším všudy.

Maximální úspora času při realizaci

Už jen pohled na malé zámkové kostky jasně napovídá, že jejich položení bude zdlouhavé a prakticky nekonečné. Moderní velkoformátová a vymývaná dlažba je na tom zcela odlišně. Velmi brzy se můžete těšit na výsledek. Asi nejoblíbenějším formátem je 800×400×100 mm. Jestliže chcete pokládat dlažbu na vjezd nebo plochy, po nichž pojedou těžké vozy, vsaďte na variace 800×800×100 mm. Cenově se nijak extrémně vysoko nedostanete. V každém případě při nákupu počítejte s vyšším prořezem. Stačí zakoupit o nějakých 15 % z celkového objemu více.

Nákup se nevyplatí podcenit

Na trhu se v současné době nachází spousta různých prodejců. Chcete-li mít jistotu kombinace vysoké kvality sortimentu a maximální pestrosti tvarů i povrchu, volte největšího tuzemského výrobce – společnost Presbeton. Vybrat si v její nabídce budete moci kompletně i další doplňkové zboží typu obrubníků anebo nejrůznějších nestandardních tvarů. Podívat se můžete na Presbeton na Facebooku, kde jsou mimo jiné i různé zajímavé realizace.

Komerční prezentace

Datum vydání: 3. 3. 2017

Edit: