Užijte si jedinečný svit luceren

Svit lucerny už zahřál nejedno ledové srdce. Nemusí být řeč jen o lucernách, které jsou na svíčku, ale i o těch modernějších. Lucerny působí romanticky a příjemně všechny a na každého. Vyberte si mezi těmi, které se hodí ven, i těmi interiérovými. Lucerny vás mohou těšit kdekoliv.

Dekorativní lucerny do interiéru

Lucernám zkrátka nejde odolat. Jako malí jsme je vídali v pohádkách a potom jsme si doma hráli, že prozkoumáváme hrad za tajemného svitu lucerny. Teď už máme vlastní domovy, a protože platí můj dům můj hrad, můžeme si domů klidně pořídit interiérové lucerny. Ty mohou posloužit jako náhrada běžného svícnu. Dřevěné nebo kovové lucerny totiž velmi často fungují na tradičním principu, kdy se dovnitř umisťuje hořící svíčka. Konstrukce mohou být buďto závěsné nebo standardní, kdy si lucernu postavíte na vhodné místo.

Lucerna ve tvaru zavařovací sklenice je stylovým doplňkem na každý balkon či terasu

S lucernou budete v bezpečí

Velkou výhodou je bezpečnost. Když dojde k převržení lucerny se svíčkou, nemusíte mít automaticky zničený koberec nebo zapálenou sedací soupravu. Lucerna vás může nejen zachránit, ale hlavně vám doma během okamžiku vytvoří útulnou a romantickou atmosféru, kterou od běžného svítidla moc očekávat nejde. Vlastně jde, pokud se rozhodnete pro elektrické svítidlo právě ve formě lucerny. Na trhu jsou totiž i takové varianty a ty jsou stoprocentně bezpečné a stoprocentně romantické.

Antracitová lucerna z proutí disponuje vnitřním skleněným válcem pro ochranu svíčky

Lucerny z přírodních materiálů zútulní každý prostor.

Venku nemusí být jen lampy, zkuste exteriérové lucerny

Nejen že si přejeme mít krásný interiér, snažíme se být kreativní také na zahradě. Krásně osvětlený prostor je totiž radost nejen pro nás, ale i pro sousedy nebo kolemjdoucí. Venkovní lucerny mohou nadělat spoustu parády. Mohou sloužit jako příjemné osvětlení během večerního posezení, ale také mohou být velmi funkční. Venkovní lucerny nemusí být totiž jen na svíčku, ale existují také v LED variantě, kdy mohou plnohodnotně nahradit například LED lampy. Designově jsou lucerny vychytanější než obyčejné lampy a například chodník před domem krásně ozdobí. Tak jim dejte šanci!

Romantickou atmosféru vykouzlíte i s bílou lucernou s kovovou stříškou.

Autorka: Nikola Podhorská

Komerční prezentace

 

Edit: