Velká posuvná střešní okna – dům jako kabriolet

Dostatek světla v podkroví, maximální možnost otevření střechy a panoramatické výhledy pro byt i rodinný dům.

Dvojdílné posuvné střešní okno Solara PERSPEKTIV, dělení polí dle přání investora


Luxusní, na míru vyráběná okna výrazně ovlivní komfort bydlení v podkroví. Plochy prosklení se odsouvají do stran nad krytinu střechy nebo nad pevně prosklenou část. Posuvný systém je vhodný pro šikmé i ploché střechy. Okna jsou z výběrové dřevěného masivu, z vnější strany celá kazetovaná hliníkem, mědí či speciálními plechy. Systém posuvu je vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech a je vyroben z nerezové oceli. Posuv je lehký a plynulý i při ručním ovládání okna velkých rozměrů. Okna mohou být také osazena elektrootevírači s dešťovým senzorem a bezpečnostním čidlem prostoru pod oknem.

Posuvné střešní prosklení Solara PERSPEKTIV v centru Vídně, provedení v přírodním masivu borovice

Správně zvolené zasklení pro celoroční tepelný komfort

Vhodný výběr zasklení zásadně ovlivní, zda bude v létě i v třeskuté zimě v podkroví příjemná teplota. Letní vedra řeší neviditelné protisluneční pokovení v kombinaci se zastíněním a zimní třeskuté mrazy trojité zasklení a směs plynů mezi skly.

Posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV

Střešní dveře na terasy a střešní zahrady

Střecha s vířivkou nebo třeba s bylinkami, jedlými keři a kompostérem. Prostě s čímkoliv, a klidně uprostřed města.

Střešní terasy a zahrady jsou skvělé, ale často jim chybí komfortní přístup. Kdo střešní terasu má či chystá, chce projít střechou po příjemně skloněném i širokém schodišti. Bonusem navíc je prosvětlení prostor, neboť střešní dveře jsou plně prosklené. Jsou posuvné či výklopné, ovládané ručně či integrovanými eletromotory s možností dešťového čidla, připojení do inteligence bytu a bezpečnostního prostorového čidla.

Více informací na www.solara.cz.

Komerční prezentace

Datum vydání: 28. 8. 2017

Edit: