Wellness pobyt v pohodlí domova

Den pro většinu z nás začíná v koupelně. Ráno se bezesporu jedná o nejvíce vytíženou místnost v bytě. Zde si podávají dveře všichni členové rodiny a snaží se optimalizovat čas zde strávený. Koupelna může mít mnoho podob. Obzvláště v malých bytech musí tato malá místnůstka ještě částečně suplovat prádelnu a sušárnu. V některých prostorech je dokonce i toaleta její součástí. V takovýchto podmínkách je při projektování koupelny každá rada drahá. Obecně je doporučováno využít služeb odborníků, kteří mají s plánováním a realizací bytových renovací bohaté zkušenosti. Orientují se na trhu, znají dostupnou nabídku bytového vybavení a současně jsou schopni přijít s inovativním řešením, kde zcela využijí prostor a zároveň dokáží překvapivé řešení. Pro lepší představu zpracují návrh koupelny v 3D provedení.

ravak2

Regenerace těla i duše

Koupelna by však pro nás měla být převážně synonymem čistoty. Sem chodíme za účelem očisty těla i duše. Měli bychom mít na paměti, že tělesná stránka s tou duševní úzce souvisí. V současnosti se přední designeři a bytoví architekti zabývají tím, aby splňovala právě tyto požadavky. Po pobytu v koupelně bychom se měli cítit jako znovuzrození, odpočinutí i očištěni od běžných starostí všedních dní. I běžná domácnost může být vybavena takovými systémy, které blahodárně působí na tělo i psychiku člověka.

ravak3

Domácí lázně na přání

S inspirativním řešením koupelen promyšlených do posledního detailu přichází firma Ravak, jež má na místním i evropském trhu dlouholeté zkušenosti. V její nabídce lze vedle ucelených kompletů získat i hydromasážní systémy na míru, sprchové kouty, dveře, vodovodní baterie a další doplňky. Veškeré nabízené zboží má vysokou estetickou hodnotu. Už na první pohled evokuje pocit krásy, čistoty a elegance. Vskutku umožňuje vytvořit domácí lázně přímo v prostorech vlastního bytu. Designové rohové vany jsou vybaveny sedátkem a mohou být doplněny měkkými podhlavníky či madly. Spolu s osazením hydromasážního systému se stávají luxusní součástí domácnosti, které lze jen těžko odolat.

Zdroj: Ravak

Komerční prezentace

Datum vydání: 4. 10. 2016

Edit: