Kniha Minidobroty k čaji pro šest soutěžících!

Správná odpověď: v Kolíne nad Rýnem.

Výherci: Vlasta Jelínková z Prostějova, Laura Straková z Kostomlat, Zuzana Šedivá z Brna, Renata Bohatá ze Strakonic, Radim Malý z Hodonína a Petra Sultánová z Pardubic. Gratulujeme!

Malé pochoutky, které zpříjemní každý šálek čaje…

Jemně provoněný čaj v kruhu přátel nebo rodiny přímo volá po nějaké dobrotě k zakousnutí. A tak vám jich nabízíme rovných čtyřicet.

Čtyři desítky lahodných sladkostí, které potěší i ty nejmlsnější jazýčky, a ozdobí prostřený stůl. Určitě neodoláte křehkým mandlovým placičkám, brioškám se slaným karamelem, sušenkám plněným citronovým krémem, sněhovým pusinkám s růžemi, minikoláčkům i ostatním lákavým pochoutkám. Musíte je vyzkoušet všechny! Výborně se hodí k různým typům čajů, lehkým, silným, květovým i ovocným.

A abyste nemuseli dlouho tápat, který čaj si uvařit, ke každému receptu jsme pro vás vybrali ten pravý. Kniha dává zakusit dokonalou a bezchybnou symfonii chutí.


Soutěžní otázka:

Ve kterém městě se nachází byt z našeho článku Domov probarvený ilustracemi?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/domov-probarveny-ilustracemi


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Šest z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají knihu Minidobroty k čaji.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.2.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 21.2.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Datum vydání: 11. 2. 2018

Edit: