Kniha Mystický léčitel - Léčivá síla ovoce a zeleniny pro tři soutěžící!

Správná odpověď: bílá.

Výherci: Verča Libichová z Ústí nad Labem, Markéta březinová z Prahy a Pavel Šimek z Liberce. Gratulujeme!

ANTHONY WILLIAM coby Mystický léčitel pomohl tisícům lidí uzdravit se z nemocí, které byly buď chybně diagnostikovány, neúčinně léčeny nebo považovány za nevyléčitelné. Božský hlas mu přímo sděluje, co je pravou příčinou bolesti či nemoci konkrétního člověka a co pro své uzdravení každý může udělat.

Léčivá síla ovoce a zeleniny pojednává naprosto nově o léčivém potenciálu více než 50 druhů ovoce, zeleniny a bylinek z volné přírody. Díky informacím, které jinde nenajdete, porozumíte vlastnímu zdraví a ochráníte tak sebe a své blízké před utrpením a nemocemi. Odkryjte skrytou sílu ovoce a zeleniny a proměňte svůj život.

OBJEVÍTE:

  • Proč jsou borůvky ovocem vzkříšení, chřest zřídlem mládí a citrony vás pozvednou, kdykoli se dozvíte něco špatného

  • Nejlepší potraviny pro úlevu od žlučových kamenů, hypertenze, psychické otupělosti, onemocnění štítné žlázy, migrény a stovek dalších symptomů a nemocí

  • Konkrétní léčivou sílu kiwi, okurek, manga, ředkviček a mnoha dalších

  • Nahlédnete do mechanismu nezvladatelných chutí, pochopíte, jak využít stres ve váš prospěch a jak klíčovou roli hraje ovoce v otázce plodnosti

Většina informací v  knize se dramaticky liší od názorů konvenční medicíny, takže neočekávejte stále stejně omílaná doporučení. Připravte se na nový pohled na potraviny jako na účinné nástroje, které vás uzdraví a přinesou vám pohodu i dobrou kondici.

Soutěžní otázka:

Jaká barva je doménou severského stylu bydlení?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/koberce


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu Mystický léčitel – Léčivá síla ovoce a zeleniny.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.7.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 10.7.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Více informací o partnerovi soutěže: www.metafora.cz

Uložit

Edit: