Kniha včelí vosk pro tři výherce!

Správná odpověď: modřenec.

Výherci: Ivana Stupková z Brna, Anežka Bolánová z Prahy a Dana Filipová z Opavy. Gratulujeme!

Včelařka a podnikatelka Petra Ahnertová vás v knize Včelí vosk naučí, jak z něj vyrobit produkty pro zdraví a doplňky do domácnosti, například svíčky, mýdla, balzámy, krémy či peelingy.

Vosk včely používají k vytváření pláství, v nichž se líhnou a vyvíjejí larvy. Vy z něj můžete zhotovit cokoliv, od svíček, přes balzám na rty až po dekorační látku, a protože je voděodolný, naimpregnujete si s ním i boty či tkaniny.

V knize se dozvíte: informace o včelím vosku tipy a techniky na jednoduchou výrobu doplňků do domácnosti a produktů pro zdraví recepty na voňavá mýdla, balzámy, masti a další dekorace Kniha Včelí vosk nabízí celou řadu užitečných informací, rad a nápadů. Podrobné a přehledné návody, společně s bohatými doprovodnými fotografiemi vás povedou krok za krokem.


Soutěžní otázka:

Jaká květina se skrývá pod latinským názvem Muscar?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/jaro-je-ve-vzduchu


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají knihu Včelí vosk.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.5.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne do 25.5.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Datum vydání: 6. 5. 2018

Edit: