Který typ povlečení se hodí pro vás?

Na detailech v životě každého z nás extrémně záleží. Mezi detaily, které jsou často podceňovány a ani si možná neuvědomujeme, že je potřeba o nich přemýšlet, patří i výběr povlečení. Jeho provedení totiž výrazně ovlivňuje spánek! Jak jste na tom vy? Víte, jaké povlečení je pro vás to nejvhodnější?

5119-bavlnene-povleceni-ruze

Materiálové provedení je rozhodující faktor

Na trhu je několik různých druhů povlečení, která se od sebe liší materiálem. Mezi klasiky patří bavlněné povlečení. K jeho nejlepším vlastnostem patří dobrá savost a současně prodyšnost. Oceníte ho i pro jeho odolnost, při dodržování doporučené teploty praní vydrží krásné velmi dlouho. Pokud trpíte zimomřivostí, mělo by vaší volbou být povlečení z flanelu. Dokáže zahřát a drží teplo. Je proto vhodné zejména pro zimní období a bude se pod ním skvěle usínat i dětem. Evergreenem je také krepové povlečení. Vyznačuje se typickou strukturou látky, kdy se střídají hrubší a jemné pruhy. Jeho velkou výhodou je, že se nemusí žehlit. Máte rádi luxus a chtěli byste si ho užívat plnými doušky i při spaní? Vsaďte na přepychové damaškové povlečení, které se vyrábí ze 100% macerované Mako bavlny. Díky luxusnímu materiálu se krásně leskne a je velice příjemné na dotek.

5122-bavlnene-povleceni-nocni-pariz

Výběr designu a velikosti

Při výběru povlečení se nesmíte omezit jen na materiál. Je třeba vybrat takové, aby velikostně odpovídalo dece a polštáři. Zaměřte se také na designovou stránku. Je žádoucí, aby povlečení ladilo barvou k prostěradlu a případně i k celkové koncepci ložnice. Nebojte se koupit povlečení s výraznými vzory, které vypadá moderně.

5223-bavlnene-povleceni-na-dve-luzka-sofia-duo-oranzova

Kde koupit? Doporučujeme nabídku e-shopu RodinneBaleni.cz. V nabídce mají i toto úchvatné české povlečení, dále také kvalitní prostěradla, přikrývky, ručníky, deky a další.

5479-krepove-povleceni-janis-duo-tyrkysova

Komerční prezentace

Datum vydání: 11. 8. 2016

Edit: