Květináč Plastia pro tři výherce!

Správná odpověď: NUXO.

Výherci: Monika Matějková z Prahy, Renata Kyselíková z Nouzova a František Rýzar z Vysokého Mýta. Gratulujeme!

Tentokrát jsme pro vás připravili jako cenudo soutěže originální samozavlažovací květináč Calimera od společnosti Plastia.

Květináče Calimera, které vytvořil český designér Jan Čtvrtník, jsou postaveny na hravé a zároveň funkční myšlence, kdy je možno zkombinovat dva typy spodního a dva typy vrchního dílu v množství barevných kombinací podle volby zákazníka. Tento originální nápad byl oceněný prestižním designérským titulem REDDOT design award 2012. Originální vzhled přinese styl do každého interiéru.
Květináče Calimera se vyrábějí také ve větších velikostech pro umístění do reprezentačních, veřejných, ale i soukromých prostor. Květiny vytvářejí v našem okolí atmosféru důvěry a klidu.Tam, kde jsou, se člověk cítí lépe.
Péče o ně je sice milá, ale bohužel někdy časově náročná. Nová řada květináčů Calimera je proto vybavena profesionálním samozavlažovacím systémem, který tuto práci usnadní. Vyberte si tu správnou barvu a tvar, o vše ostatní se už postará Calimera. Více informací naleznete na stránkách www.plastia.cz nebo www.plastiaobchod.cz.

Soutěžní otázka:

Pod jakou autorskou značkou v posledních letech představuje své návrhy Libor Motyčka?

Odpověď najdete na: www.peknebydleni.cz/pet-otazek-pro-libora-motycku

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají květináč Plastia.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 20.1.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne do 5.2.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže naleznete na: www.plastia.cz nebo www.plastiaobchod.cz.

Datum vydání: 13. 1. 2019

Edit: