Matrace bez roztočů - základ zdravého spánku

Udržujete doma pořádek, ale do výměny ložního prádla se vám většinou příliš nechce? Vězte, že čisté matrace a povlečení jsou základním předpokladem kvalitního spánku. Využijte síly praktického pomocníka a odstraňte z vašeho lůžka nechtěné spolubydlící.

Je před vámi náročný den a vy se chcete probudit odpočatí a plni sil? V tom případě věnujte zvýšenou pozornost kvalitě vašeho spánku. Ideální délka odpočinku by měla být zhruba 8-9 hodin, a to vždy během noci. Hlavní roli pro dosažení co nejlepšího a ničím nerušeného spánku hrají i kvalitní lůžkoviny v čele s prodyšnou matrací a zdravotními polštáři. I přesto, že se výše zmíněná pravidla snažíte dodržovat, mohou Váš spánek znepříjemnit alergické reakce vyvolané přítomnými roztoči.

Těm se daří nejlépe v lůžku, kde se jich usazuje naprostá většina. Lidský pot, nedostatek slunečního světla a vyšší pokojová teplota tvoří dokonalé podmínky pro jejich šíření. V jednom gramu prachu z povlečení nebo lůžka se roztočů nachází až několik tisíc! Jejich přítomnost vyvolává silný alergen, který může způsobit astma, nebo různé kožní potíže.

Jak tedy proti roztočům efektivně bojovat? Luxování ani častá výměna ložního prádla nestačí. Existují názory, že lůžkoviny stačí vystavit přímému slunečnímu svitu a je vyhráno. Bohužel tomu tak není. Slunce zahubí jen pár procent přítomných roztočů, a navíc je zapotřebí ho nechat na textil působit až několik hodin. Další variantou jsou různé antibakteriální potahy na matraci, jejichž nevýhodou je ovšem vyšší pořizovací cena. Buďte bez obav, na trhu existuje účinný výrobek, díky kterému budete usínat v naprosto čistém prostředí už napořád!

Jedná se o speciální přípravek proti roztočům (MOC – 119 Kč) od Sanytolu. Ten zlikviduje 100 % roztočů včetně zárodků, larev a dospělých parazitů. Jelikož snižuje alergické projevy, je i skvělým řešením pro její prevenci. Po aplikaci je prokázaná účinnost proti roztočům až po dobu 6 měsíců! Nezanechává žádné skvrny. Samozřejmostí je použití na jakýkoli typ tkanin od matrací, koberců až po sedačky. Působí spolehlivě i na domácí štěnice.

Dopřejte sobě či svým dětem kvalitní spánek a eliminujte potíže, které se kvůli vyskytujícím se roztočům ve vaší ložnici mohou časem objevit.

 

 

Komerční prezentace

Uložit

Edit: