Moderní garáže - bez starostí a zcela podle vašich představ

Každý, kdo jednou poznal výhody garáže, už na ni nedá dopustit. Jde zkratka o velmi užitečnou stavbu, na kterou se až příliš jednoduše zvyká. 

O vaše auto je v garáží postaráno lépe. Stálá teplota svědčí baterii i dalším součástkám.
Lak je v parných dnech alespoň během pobytu doma uchráněn před sluncem a v zimě auto není potřeba dlouhé minuty vyhrabávat ze sněhových závějí.
Toto jsou výhody, které nám v souvislosti s garáží vyvstanou na mysl obvykle jako první.
Zároveň je ale pravdou, že garáž je i výborný skladový prostor pro sportovní i zahradní vybavení. Mít u domu garáž se zkrátka vyplatí.

V tuto chvíli někteří možná namítnou, že stavba garáže je finančně velmi nákladná, náročná, a i po dokončení přináší další starosti. Dnes si ukážeme, že tomu vůbec nemusí tak být.
Montovaná garáž totiž nevyžaduje žádné zdění a je hotová za pár hodin. Nemusíte se tak obávat toho, že se na vašem pozemku budou den, co den střídat jiní řemeslníci, z nichž jedni budou mít o průběhu stavby jinou představu než kolegové, kteří k projektu dorazí o den později. Montované garáže vyrostou na zahradě během jednoho dne.

Spolehlivě, efektivně a bez těžké techniky, která by vám mohla zbytečně poškodit zahradu.
Nemusíte se tedy strachovat, že byste ještě týden po stavbě dávali zahradu a příjezdovou cestu do původního stavu.
Vlastně se nemusíte starat vůbec o nic, a to ani po dokončení stavby. Garáže jsou totiž kompletovány z mimořádně odolných materiálů, které po mnoho let nebudou vyžadovat žádnou údržbu.

Nemusíte se ani obávat toho, že při výběru své garáže z katalogu budete odkázáni na několik základních modelů, z nich si budete muset vybrat. Každý přece vyžaduje trochu jinou garáž. Tisíce různých požadavků se pak jen těžko vlezou do několika kolonek unifikovaného ceníku.
Naštěstí ale existuje řešení. U firmy Moderní Garáže s.r.o. si totiž stavbu můžete nakonfigurovat do nejmenších detailů a získat garáž na klíč. Kromě rozměrů garáže také barvu, doplňky a styl.

Volit můžete také mezi sedlovou či pultovou střechou. Každý se zkrátka může poohlížet po něčem jiném. Takovou garáž navíc můžete napojit na stávající objekty, například dům. V budoucnu pak není problém připojit pergolu, přístřešek nebo třeba zahradní domek. Stavba tak dokonale zapadne mezi své okolí.
Pořízení praktické a designově hezké garáže je zkrátka dostupnější než kdy dříve.

Komerční prezentace

Edit: