Moderní zastínění terasy

Umíte si představit lepší místo pro relaxaci, čtení oblíbené knihy nebo posezení s přáteli, než je terasa? Známe recept na to, jak udělat z vaší terasy místo, které vám dopřeje zastínění i ochranu před deštěm. Pergoly jsou oblíbeným a estetickým řešením. V čem jsou však pergoly se stahovací střechou výjimečné? Slunce, nebo stín? Můžete mít obojí.

Moderní a chytré řešení

Jak už jsme nastínili, pergoly se stahovací střechou jsou ideálním řešením, pokud hledáte ochranu před deštěm a ostrým sluncem. Zároveň si však můžete, díky stahovací střeše, užívat příjemné sluneční paprsky naplno, kdykoliv chcete.

Přednosti s velkým P

Ať už zvolíte jakýkoliv typ hliníkové pergoly, přinášíme vám řešení na míru se zárukou 5 let. Samozřejmostí je stabilní konstrukcekomfortním ovládáním motorem. Jistě oceníte také minimální údržbu těchto moderních, pohyblivých pergol. Ptáte se, zda právě u vás najde pergola své uplatnění? V našich klimatických podmínkách si můžete užívat přednosti zahradních pergol až 10 měsíců v roce.

Vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů

Moderní pergoly se skládají z hliníkové konstrukce, jako zastřešení je použita stahovací střecha z odolného, nepromokavého třívrstvého PVC. Střecha se může pochlubit vysokou pevnosti a odolností jak proti dešti, tak větru. Celá pergola odolává větru až do rychlosti 117 km/h.

Jaké jsou možnosti?

Pergoly se stahovací střechou najdou své využití u rodinných domů, na terasách bytových domů, na chatách i chalupách i v restauračních zahrádkách. K dispozici je několik řešení. Dáte přednost hliníkovým pergolám se sloupy, či bez sloupů? Nebo zvolíte samostatné pergoly?

Hliníkové pergoly se sloupy

Hliníkové pergoly se sloupy přinášejí funkční a estetické řešení, jsou vhodné na zahrady i terasy. Celá pergola může dosahovat opravdu velikých rozměrů (šířka až 13 metrů, výsuv až 10 metrů).

Hliníkové pergoly bez sloupů

Hliníkové pergoly bez sloupů jsou v posledních letech velmi populární. Kombinují pergoly a markýzy. Na rozdíl od markýz mají však podstatně delší živnost i odolnost. Velkou předností je absence nosných sloupů, které mohou překážet.

Samostatné pergoly

Pokud nechcete pergolu ukotvit u zdi domu, nabízí se možnost samostatné pergoly. Tu je možné umístit kdekoliv v prostoru, a stane se tak nejen ozdobou, ale i praktickým prvkem každé zahrady. Lze ji využít i při realizacích, kde není možné vrtat do zdi. Jednoduše se pergola usadí hned vedle domu.

Podrobnější informace najdete na stránkách www.atypy.cz

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 28. 4. 2017

Edit: