Na toaletu patří aroma difuzér

Každý domov má svou specifickou vůni. Některé místnosti by ji ale možná raději mít nemusely. Řeč je o toaletě, kde se svěží vzduch udržuje častokrát dost těžko. Obzvlášť pokud žijete v bytě, kde na záchodě nemáte okno. Co s tím? Závěsné vůně do mísy vás opravdu nespasí.

Za dob našich rodičů se to řešilo nějakou tou vůní ve spreji. Dnes už ale víme, že vůně může být zároveň dekorací – stačí si pořídit aroma difuzér.

Aroma difuzér do domácnosti

Nenechte se zmást, aroma difuzér není ničím, co by patřilo jen na toaletu. Je to krásný doplněk do interiéru, používá se i pro lepší spánek nebo prostě jen pro lepší náladu. Ty nejobyčejnější aroma difuzéry s vonnými tyčinkami se však skvěle hodí právě do místností, jako jsou koupelna nebo toaleta. Stojí pár korun a udělají dobrou službu.

Podívejte se na https://www.notino.cz/aroma-difuzer/. Najdete tam tyčinkové difuzéry ve výprodeji za pár desítek korun. Ty kvalitnější stojí několik stovek. Z vlastní zkušenosti ale můžeme říct, že mají podstatně silnější vůni, takže se určitě vyplatí.

Jak fungují tyčinkové difuzéry?

Tyčinkový difuzér pro vás znamená stálé provonění. Je to nádobka plná vonné esence, do které jsou vložené celulózové nebo ratanové tyčinky. Tyto dva materiály mají schopnost nasát vůni a následně ji vypařovat do vzduchu (celulózové tyčinky rychleji vůni nasají, ale také rychleji vypustí). Tyčinky se nijak nezapalují, prostě je jen necháte položené namočené ve vonné esenci.

Správně byste je jednou týdně měli vytáhnout z nádobky, otočit vzhůru nohama a takto otočené opět vrátit do nádobky. Tím zaktivujete vůni. Dalším důležitým tipem je umístit tyčinkový difuzér v místnosti tam, kde proudí vzduch. Zajistíte tím dobrou cirkulaci provoněného vzduchu. Na toaletě to možná není tak úplně reálné, tak postavte difuzér prostě tam, kde se to dá.

Komerční prezentace

Datum vydání: 16. 4. 2024

Edit: