Nové byty na Praze 5 upoutají elegantním vzhledem i blízkostí zeleně

Najít moderní dostupné bydlení v hlavním městě je díky novému developerskému projektu Nad skálou Barrandov snadno dosažitelné.

Nové byty Praha Nad skálou Barrandov jsou na dosah ruky pro všechny, kteří prahnou po vlastním bydlení. Jedná se o bytové jednotky v prudce rozvíjející se lokalitě Prahy 5. Na první pohled jde vidět, že jde o byty Barrandov v moderním kabátku, které však nenuceně zapadají do zástavby čtvrti. Rezidenční stavby jsou obklopeny zelení a nabízejí jednoduchou dostupnost centra metropole.

O projektu

Nad skálou Barrandov je počinem společnosti Metrostav Development a patří mezi významné developerské projekty Praha. Noví rezidenti budou mít k dispozici 127 nových bytů ve dvou samostatně stojících budovách. Designově řešené novostavby Praha upoutají exteriérem a také interiérem. Bytové jednotky jsou prosvětlené, nachází se v nich moderní vybavení a z okna se pokocháte výhledem na zeleň.

Podívejte se na webové stránky Metrostav Development a vyberte si jeden z mnoha krásných bytů. Záleží, zda dáte přednost bytům 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk nebo snad kancelářským prostorám.

V letošním roce byl zahájen prodej a taktéž stavební práce, v roce 2025 se počítá s hrubou stavbou a o rok později s její kolaudací. Nové byty Barrandov budou připraveny k nastěhování v roce 2026.

Blízko do školy i do práce

Když se rozhodnete pro byty Praha 5, budete to mít, coby kamenem dohodil do srdce metropole, ale také do přírody. Tento styl bydlení je vhodný pro všechny, kteří nedokážou opustit rychlý tep hlavního města a ani se nedokážou obejít bez krás přírody. Dva rezidenční domy se nacházejí poblíž zastávky tramvaje, u Prokopské ulice a Dalejským údolím. Ve volném čase můžete chodit na dlouhé procházky nebo si vyrazit na bazén, do fitcentra či divadla.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 13. 3. 2024

Edit: