Objevte novinky nejen ve slavnostních dekorací pro nadcházející sezonu

Načerpejte nové nápady a inspiraci na sváteční dekoraci vašeho domu či bytu díky veletrhu Christmasworld 2019. Veletrh představí nejnovější trendy svátečních a slavnostních dekorací ve dnech 26. až 29. ledna 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Sváteční výzdoby a dekorace se ponesou ve čtyřech emotivních stylech, které oslavují jemnost, přirozenost, hravost a glamour. Inspiraci pro vaše pěkné bydlení vám poskytnou čtyři trendy, ve kterých si každý najde to své.

Ti, co vyznávají čistý a redukcionistický styl, klid a mír ve svém obydlí, uvítají trend tender festivities. Inspirací pro tyto slavnostní dekorace jsou měsíc, měsíční světlo, hvězdy a hvězdný prach. Tvary, které jsou zde dominantní, představují modernitu, čistotu a téměř nehmotný, až mimozemský styl. Objevuje se zde jemné sklo, často s měkkými reliéfy a zrcadlením či vrstvením.

Pokud chcete mít své obydlí přirozené a autentické, uvítáte trend essential ceremonies. Tento styl je plný emocí, kombinuje také modernitu s přírodními barvami a rustikálními materiály. Ze slavnostních dekorací zaujmou především rukodělné výrobky a přírodniny. I přes na dotek hrubé, drsné či rozlámané povrchy je zde zcela zřejmá jednoduchost a blízkost k produktům přírody. Tomu napovídají i neutrální barvy, které zde dominují.
Hravost a energie, vtipné detaily, to a mnohem víc je styl sweet traditions. Tyto hezké dekorace přinášejí do obytných prostorů radost a kouzlo. Přístup k materiálům je zde značně eklektický. Vázy a svícny využívají neprůhledné bílé sklo, barevné či mléčné sklo doplněné o síťované a krajkové vzory. K dispozici je také pestrobarevná směs norských vzorů, opakující se motivy, šachovnicový vzor či rukou psané motivy. Nechybí zde ani naivní motivy a proti tomu výrazové prostředky realizované nekonvenčním a výrazným způsobem.
Chcete mít svůj byt či dům plný lesku a oslnivých efektů? Potom hledejte inspiraci v trendu luminous celebrations. Trend plný jedinečnosti a glamour, futuristické hudby a jiskřivých vánočních prvků se chlubí glamour barvami a povrchy. Jak už napovídá samotný název – barvy jsou zde zářivé a pulzující a velmi dobře se kombinují s elegancí, díky které ještě více vyniknou. Materiály si zde hrají s dramatickými efekty, kterých docilují pomocí třpytivých, barevných a kovových povrchů.

Nenechte si ujít přehlídku trendů a vytvářejte sváteční dekorace podle posledních novinek.
Více informací k veletrhu naleznete na oficiálních webových stránkách https://christmasworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

Vstupenky si můžete pohodlně zakoupit online zde.

Komerční prezentace

Uložit

Edit: