PŘIŠEL ČAS NA TO, ZVOLIT PEŘINU SVÝCH SNŮ. PŘIKRYJTE SE ZÁZRAKEM PŘÍRODY – PRACHOVÝM PEŘÍM.

Luxusní peřiny, polštáře a excelentní přehozy na postel ze 100% prachového peří 1.třídy renomované italské zn. DaunenStep 1907

Naší vizí bylo před 13 lety obohatit český trh o ty nejkvalitnější peřiny a polštáře pro plnohodnotný spánek.

Volbou bylo prachové peří, protože je to nejlepší, v čem můžete uléhat. Prachové peří je geniální výplní přikrývek a ani moderní doba a technologie nepřinesly lepší řešení. To nejkvalitnější prachové peří je získáváno pouze z hrudníků hus a díky své jedinečné struktuře je objemné, a přitom dokonale měkké, hebké a lehké.

Spojením tradice a mistrovského umu je od roku 1907 rodinná firma DaunenStep, která vyrábí peřiny z těch nejkvalitnějších materiálů tradiční ruční zakázkovou výrobou na úpatí italských Dolomit ve městě Bolzano.
Peřiny vyrobené jedinečným charakterem italské textilní ruční výroby Vás budou hýčkat svým komfortem.

PROČ JE SPÁNEK TAK DŮLEŽITÝ?

V dnešní době je důležitost dobrého spánku až příliš často podceňovaná. V dnešní uspěchané době zapomínáme, že máme jen jedno zdraví – a navíc křehké. Nedostatek osvěžujícího odpočinku je zásadním rizikovým faktorem pro rozvoj mnoha problémů i onemocnění. Vliv na psychický stav je nepopiratelný. Nekvalitní spánek vede k podrážděnosti, poruchám pozornosti a neschopnosti soustředit se; klesá naše mentální výkonost, může se prohlubovat stres i úzkost. Špatná spánková hygiena však může z dlouhodobého hlediska vést i k fyzickým obtížím, například se zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob.

Vzhledem k těmto faktům je s podivem, že kvalitě spánku mnoho lidí věnuje tak málo pozornosti. A to platí i při pořizování přikrývky, která má na hodnotu odpočinku značný vliv. Dívat se při nákupu peřiny nebo polštáře jenom na cenovku nebo líbivost potisku je proto velká chyba.

S DOBROU PEŘINOU SE VYSPÍTE DO RŮŽOVA

Výběr ideální peřiny je velice důležitý. Pod nekvalitní peřinou můžete trpět horkem nebo chladem. Převalujete se, hledáte polohu, ve které byste dosáhli přiměřené teploty a pohodlí. Tělo a mozek pak nemají čas a příležitost dosáhnout dokonalé regenerace.

Kvalitní peřina vám naopak umožní cítit se jako v bavlnce a upadnout do hlubokého a ozdravného spánku v optimálních podmínkách. Pamatujte, že spánkem strávíme až třetinu života, a to už stojí za to dopřát si to nejlepší. Nemluvě o čase pro relaxaci a odpočinek mimo hlavní spánek; o příjemných večerech či ránech prolenošených s partnerem a dalších příležitostech.

Slovo “peřina” je odvozené od slova peří. Opravdová peřina je z peří, po staletí ověřeného materiálu. Zde jsou jeho nejkomfortnější vlastnosti:

  • Tepelná izolace – ideální prachová peřina udržuje teplo a zároveň zabraňuje přehřívání těla
  • Pohlcení vlhkosti (hygroskopičnost) – kvalitní peřina perfektně absorbuje tělesnou vlhkost, uvádí se, že až 2dc za noc. Přes den vlhkost samovolně odpaří do ovzduší.
  • Lehkost – nikdo nestojí o duchnu, která ho přibije k posteli; dobrá peřina musí být lehká a přizpůsobit se tělu. Což prachová peřina splňuje na 100%.
  • Šetrnost – materiál peřiny nesmí být dráždivý, vyvolávat alergie apod. Peřiny DaunenStep mají 4 certifikáty.

JE ALERGIE NA PEŘÍ MÝTUS?

Někteří lidé se péřovým přikrývkám vyhýbají kvůli obavám z alergických reakcí. Věřte, že alergie na husí, kachní a kajčí prachové peří téměř neexistuje. Toto bylo několikrát vědecky prokázáno. Zmiňovaná alergie, která je mylně zaměňována za alergii na peří, je alergií na domácí prach, který je hnízdištěm roztočů, jejichž exkrementy jsou tím alergenem. Myslíte, že umělé přikrývky nemohou být královstvím roztočů? Ale mohou… Dokonce bylo prokázáno, že v umělých přikrývkách se roztočům daří lépe, než přikrývkách z prachového peří!

Prachové peří používané pro luxusní peřiny DaunenStep je navíc během zpracování opakovaně přepíráno a sterilizováno při vysokých teplotách (400°C). Výsledný produkt je tudíž takřka dokonale hypoalergenní a je vhodný i pro velice citlivé osoby.

Kvalitní certifikované prachové peří je vždy v biokvalitě a lůžkoviny z něho vyrobené se mohou prát v pračkách.

Neochuzujte sebe a své blízké o komfort, který umí propůjčit jen prachové peří. 

ZDE JSOU NAŠE TIPY – NEJPRODÁVANĚJŠÍ PEŘINY DAUNENSTEP:

1.) Luxusní peřina se stříbrem ze 100% husího prachového peří DaunenStep G800

Skutečně kvalitní péřová přikrývka, kde se Vám investice na dalších 15-20 let vyplatí. Výplň tvoří 100% husí prachové peří pouze z hrudníku hus – extra velké chomáčky z certifikovaných chovů 1. třídy (EN 12934). Na povrchu je tkanina z té nejkvalitnější egyptské bavlny “Supersoft Batiste”, která je ošetřená antibakteriální technologií “Silver protection”, která pracuje na základě nanotechnologií a to vpravením stříbrných iontů (je permanentní, odolná praní a chemickému čištění, v souladu s pH pokožky, redukuje obsah bakterií až o 95% během 2 hodin, eliminuje vznik zápachů). Cena od 10.267,- Kč.

2.) Exkluzívní peřina DaunenStep – Atelier ECCEL II La Batista

Exkluzivní prachové přikrývky z kolekce ATELIER ECCEL II.  jsou ty nejkvalitnější produkty z nejjemnějšího výběrového 100% prachového peří bílých hus 1. třídy, které můžete mít. Vždyť tato kolekce nese jméno zakladatelů a majitelů této renomované značky peřin. Povrchová úprava je vyrobena z té nejjemnější egyptské bavlny “NanoBatiste”. Cena od 17.350,- Kč.

3.) Vyzkoušejte přikrývku z dutého vlákna s vlastnosti peří – NEOSTEP 400

Speciální konstrukce měkkých mikrovláken nejnovější generace neuvěřitelně udržuje kyprost, napodobuje přirozenou vlastnost prachového peří.

Jednatelka společnosti LUXURY Interior 24 s.r.o. D. Havrdová: „ Prodeji těch nejkvalitnějších přikrývek z prachového peří DaunenStep se věnuji přes 13 let. Mám tisíce spokojených zákazníků.  Protože jsem v bezprostředním kontaktu se všemi zákazníky, tak vím, že někteří mají obavu z peří, třeba že jsou alergičtí na prach. Tato novinka – přikrývka NEOSTEP 400 se v DaunenStep vyrábí od roku 2016 a mě absolutně nadchla svojí jemností a kvalitou. Přikrývka je kazetově šitá a jednotlivé kazety jsou úplně nadýchané jako u péřových přikrývek. Je velmi příjemná na omak i na přikrytí. Myslím, že přikrývka NEOSTEP 400 bude mít čestné místo ve Vašich ložnicích.“
Cena od 3.804,- Kč.

Zavolejte nám +420 734 613 557 (denně 9-21hod), napište email hqi@email.cz. Srdečně Vás zveme do našeho  show-room v Praze 4 -Modřanechkde Vám budeme produkty DaunenStep osobně prezentovat.

www.interier24.com

D. Havrdová, jednatelka LUXURY Interior 24 s.r.o.

Komerční prezentace

 

Datum vydání: 6. 5. 2021

Edit: