Pro dva výherce samozavlažovací květináč!

Správná odpověď: o 20%.

Výherci: Hana Klímová z Domažlic a Františka Pokorná z Frýdlantu. Gratulujeme!

Samozavlažovací květináč MIMOSA od firmy PLASTIA je tento týden cenou v naší soutěži.

kvetinac

Samozavlažovací systémy jsou trendem dnešní doby. Květinám dopřávají komfort a lidem usnadňují život. Obsahují hladinoměr, knot, vložku a drenáž. Vložku lze lehce vyjmout a vložit do květináče jiné barvy. Tyto moderní systémy šetří práci i čas a dovolují pěstovat i náročnější druhy, jako jsou orchideje. U kvalitních patentovaných zavlažovacích květináčů a truhlíků odpadá nutnost pravidelné zálivky. Vodu je nutné doplnit jen občas, není tedy problém odjet na dovolenou či prodloužený víkend. Ve velkých vedrech však ani samozavlažování nemusí vydržet více než dva dny. Další výhodou je, že se půda neprolévá přímo, proto nedochází k odplavování živin a jejímu střídavému rozbahnění a přesychání. Půda díky pravidelnému režimu udržuje vyhovující poměr tuhé, kapalné a vzdušné složky a voda, kterou knotem získává, je krásně okysličená.

 

Soutěžní otázka:

O kolik procent by měl být větší nový květináč než ten původní při přesazování rostlin?

nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/modni-doplnek-pro-vasi-kvetinu

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou samozavlažovací květináč MIMOSA od firmy PLASTIA.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.3. 2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 14.3. 2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.plastia.cz.

Datum vydání: 6. 3. 2016

Edit: