Pro tři výherce koš přes rameno!


Web www.peknebydleni.cz pro vás připravil VÁNOČNÍ SOUTĚŽ.

Soutěžte s námi v klasických týdenních soutěžích na našem webu od 30.listopadu do 27.prosince. Poté ze všech soutěžících vybereme tři, kteří získají polštář na spaní od firmy JYSK.


 

Správná odpověď: král.

Výherci: Marcela Dubinová z Vrbky, Jana rezková z Dolního Města a Jan Jonáš z Prahy. Gratulujeme!

Tento týden můžete získat v naší soutěži krásný  a praktický nákupní koš Rosemary XL od společnosti NILA. Koš byl ručně vyroben v Maroku, z palmových listů. Jde o ekologický a etický produkt. Hodí se na nákupy, ke skladování, na piknik i k vodě. Je velmi lehký, ale zároveň skvěle drží tvar. Při jakékoli deformaci ho stačí lehce namočit a vytvarovat do původní podoby. Ucha jsou z přírodní kůže, buď do ruky (16 cm) nebo přes rameno (40 cm), rozměry koše jsou asi 55 x 45 cm. Každý kus je originál a drobné nepravidelnosti zpracování jsou přirozenou součástí tohoto rukodělného produktu.

taska

 

Soutěžní otázka:

Kdo je v Maroku hlavou státu?

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou koš přes rameno od firmy Nila.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 20. 12. 2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 21. 12. 2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.nila.cz

Datum vydání: 13. 12. 2015

Edit: