Proč jsou plechové krytiny tak populární? Odpověď je jasná

Střechy i stěny našich domovů a firem jsou nepostradatelným ochranným prvkem, který si zasluhuje pořádnou péči. Možná se to na první pohled nezdá, ale jedná se o poměrně živý organismus, na který působí ohromné množství vnějších jevů. Jak si dopřát desítky let klidu, úspor a bezpečí?


Moderní řešení

Rok od roku si stále více majitelů nejrůznějších staveb dopřává špičkové služby, s nimiž přichází trapézový plech. Co je na tomto řešení tak lákavé? Nejdříve se zmíníme o extrémní odolnosti nejen proti mechanickému, nýbrž i chemickému namáhání. To znamená, že ať už přijde sebevětší bouřka, krupobití, vedro, zima, nebo třeba vítr, budete v naprostém klidu. Mezi nejpopulárnější volby patří třeba EVROtrapéz od největšího českého hráče EVROmat.

Daný materiál je extrémně lehký (5 kg na metr čtvereční), takže se hodí i pro starší a méně odolné konstrukce. Perfektně odolává vlhkosti, mechu i nejrůznějším parazitům. Stejně tak vás potěší i nízká cena a velmi snadná instalace na jakoukoliv střechu. K tomu připočtěte šedesátiletou záruku a máte jasno.

Elegantní doplněk

V dnešní době už nemusí plechová krytina vypadat jako nevzhledný kus kovu. Snadno si totiž můžete vybrat z pestré škály profilů, materiálů, povrchových úprav i barev. Díky tomu svůj domov nejen ochráníte, ale zároveň z něj uděláte umělecké dílo. Máte rádi moderní vzhled? Preferujete spíše tradiční přírodní design? Chcete světlý domov, či spíše tmavý? Ve všech případech si přijdete na to své.

Na webových stránkách www.evromat.cz najdete také izolace, klempířské prvky, střešní okna, fasády, dřevo i veškeré potřebné nářadí pro úspěšné splnění práce. Díky jedinečné pozici na českém trhu vám zmíněná firma poskytne bezkonkurenční ceny, spoustu dodatkových služeb i rychlé doručení.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 26. 7. 2023

Edit: