Rekonstrukce celé podlahy v garáži za odpoledne? Jedině s dlaždicemi Fortelock!

Ano, tohle je realita! Pokud ještě patříte mezi ty, kteří plastovou dlažbu Fortelock neznají, vězte, že ji položí svépomocně opravdu každý a to za velice krátkou dobu. Ušetříte nejen čas, ale také peníze za práci podlaháře a další materiál nezbytný k instalaci podlah. Díky velkému množství dezénů a barev si vyberete dlažbu přesně podle svého vkusu. Spolehněte se na vysoce odolný materiál, který se snadno čistí.

Co se skrývá pod názvem Fortelock?

Unikátní podlahové řešení, českého výrobce, vyrobené ze 100 % PVC, spojující jednoduchost, praktičnost, elegantní vzhled a odolnost. Na výběr máte nejen z několika dezénů, ale i mnoha barev, které mezi sebou můžete i různě kombinovat. Snadno si vytvoříte nájezdové pruhy, pracovní zóny, nebo hravé vzory, které oživí Vaši garáž či jiné prostory.

Proč Fortelock a ne jiná podlaha?

Ikdyž patříte mezi zastánce oblíbeného a častého řešení podlah v garáži, kterým je betonová podlaha, víte, že i ta přináší spoustu nevýhod – není odolná proti rozpouštědlům a solím, kterým se v garáži nevyhnete. Působení provozních kapalin se tak časem projeví nejen na jejím vzhledu. Beton se začne drolit, kromě různých výmolů a děr Vás nemile překvapí i zvýšená prašnost. Betonovou podlahu můžete opatřit nátěrem, který betonový povrch zpevní. Jde o levnou, ale pracnou variantu.

Oproti tomu stojí zátěžová keramická dlažba. Odolná proti vodě i chemikáliím a její úklid je hračka. Ovšem nesprávně položená dlažba může skončit katastrofou. Vzlínající vlhkost může způsobit plíseň, a dokonce i vzdouvání dlažby. Další nevýhodu keramické dlažby pocítíte hned, jak Vám na podlahu spadne něco těžkého a dlaždice praskne.

Dlaždice Fortelock nabízí praktický kompromis. Dlouhodobá životnost, velmi odolný systém zámků, tepelný a zvukový izolant a úspora nákladů.

Tip: Podlahu Fortelock můžeme doporučit každému, kdo je v podnájmu a nemůže původní podlahu změnit. S vidinou navrácení do původního stavu se snižuje chuť do podlahy investovat. Ovšem Fortelock využijete i na jiném bydlišti. Stačí dlažbu rozebrat a vzít s sebou.

Plastové dlaždice Fortelock – podlaha v autoservisu – verze Invisible, ECO – šedá a černá barva v mozaice, dezén hadí kůže.

Plastové dlaždice Fortelock Industry – PVC podlaha v dílně rally týmu – kombinace černé a červené barvy, dezén kůže.

Čištění a údržba

Podlahu Fortelock vyčistíte pouhým vytřením vodou s běžným saponátem. Podlaha vykazuje nadprůměrnou odolnost vůči slabým kyselinám, ředěným kyselinám, alkáliím, mýdlům a rozpouštědlům. Nafta a silné kyseliny podlaze neškodí, pokud je příslušné potřísnění okamžitě opláchnuto.

Dlaždice drží svůj tvar, nepraskají a jsou velmi odolné vůči poškození. To oceníte zejména v případech, kdy Vám na zem upadne kladivo, či jiné nářadí. V případě, že by přeci jen došlo k poškození podlahy, můžete během pár minut opravit klidně i jeden kus uprostřed místnosti. Poškozenou dlaždici vyjmete a vyměníte za novou. Podlaha tak bude vypadat stále jako nová.

Dlaždice jsou opatřeny systémem odvodných kanálků “Air Flow” zabraňující zadržování vody a napomáhající průchodu vzduchu pod dlaždicí, čímž se eliminuje tvorba plísní.

Plastové dlaždice Fortelock Industry – podlaha v autoservisu – červená a černá barva, dezén diamant.

Plastové dlaždice Fortelock Industry – PVC podlaha v dílně rally týmu – kombinace černé a červené barvy, dezén kůže.

Plastové dlaždice Fortelock Industry – nová podlaha v garáži – šedo-černá mozaika, dezén diamant.

Kde a jakou dlaždici použít?

Provedení dlaždic je velmi jednoduché. Typy dlažby Fortelock se liší mírou zátěže a viditelnosti spojů. Proto můžete volit z těchto variant, seřazeno dle prodejnosti:

  • Dlaždice Fortelock Industry najdou své užití v garážích, dílnách, autoservisech, výrobních prostorech, skladech, komerčních provozech a na dalších místech s vysokým zatížením. Tento typ je vhodný i na mírně nerovný povrch, zámky jsou viditelné. Fortelock Industry lze zakoupit také ve verzi ECO – vyrobeno z recyklovaného granulátu, obdobné vlastnosti, horší vizuální kvalita.
  • Dlaždice Fortelock Light – vhodné do sklepů, technických prostor v domě, garáží, dílen, teras, lodžií a dalších prostor s menší provozní zátěží. Tento typ je vhodný i na mírně nerovný povrch, zámky jsou viditelné.
  • Dlaždice Fortelock Invisible jsou vhodné pro komerční, občanské, obytné či skladovací prostory, dílny, terasy, garáže, lodžie, chodby a další… Typ invisible je doporučen pokládat na zarovnané povrchy. U této dlaždice zámky vidět nejdou, tedy podlaha vypadá jednolitě. Fortelock Invisible lze zakoupit také ve verzi ECO – vyrobeno z recyklovaného granulátu, obdobné vlastnosti, horší vizuální kvalita.
  • Dlaždice Fortelock Decor – pro domácnosti, šatny, chodby, pracovny, hotelové zázemí, kanceláře a školy… Typ Decor je určen na zarovnané povrchy. Dlaždice Fortelock Decor si ponechávají svou praktickou jednoduchost instalace, avšak umocňují vzhled místnosti designovým povrchem.
  • Dlaždice Fortelock ve verzi ECO, jsou vyrobené ze směsi recyklovaného granulátu, vlastnosti podlahy jsou obdobné jako verze Industry nebo Invisible. Primární rozdíl je ve vizuální kvalitě. Dle zrovna použité směsi recyklovaného granulátu na dlaždicích uvidíte stopy recyklovaného granulátu a mohou se zde objevovat fleky. Verzi ECO lidé volí tam, kde vzhled není prioritou. Pokud je vzhled podlahy důležitý, volí o něco dražší variantu z čistého granulátu!

Plastové dlaždice Fortelock Industry – nová podlaha v dílně – šedo-černá mozaika, dezén diamant.

Plastové dlaždice Fortelock Industry, ECO – podlaha ve velké garáži / dílně – černá barva, dezén diamant.

Jak dlaždice zlikvidovat?

Jakmile dlažba Fortelock poslouží svému účelu, nevyhazujte ji. Kontaktujte nás, přijedeme si pro ni. Společně s výrobcem klademe za svůj cíl eliminovat množství plastů v přírodě a svoz vlastních produktů je jeden ze základních pilířů. V případě, že se budete stěhovat, díly rozeberete a podlaha půjde s Vámi!

Plastové dlaždice Fortelock – pokládka nové podlahy v garáži – šedo-černá mozaika, dezén kůže.

Plastové dlaždice Fortelock Solid Decor – nová podlaha v kanceláři.

Rady, kalkulace, vzorek zdarma

Zaujala Vás podlaha Fortelock? Pokud ano, kontaktujte nás na telefonním čísle 734 570 901 nebo si ji zakupte u jednoho z autorizovaných prodejců, který Vám rád poradí, provede kalkulaci či zašle vzorky dlaždic zdarma.

Komerční prezentace

Datum vydání: 18. 10. 2023

Edit: