Zahradní bazény a letní sezóna k sobě prostě patří

Už je to opět tady. Pomalu se blíží nádherné letní počasí, které je jako stvořené ke koupání a relaxaci u vody. Když se vám nechce na přeplněné koupaliště, dejte přednost vlastnímu zahradnímu bazénu i se zastřešením. Jen tak si koupací sezónu prodloužíte až o několik měsíců. Prostě balzám pro duši i tělo. Bazénové zastřešení je zkrátka nezbytným prvkem každého luxusního zapuštěného bazénu.

Zapomeňte na nafukovací bazény

Naštěstí už odzvonilo nekvalitním nafukovacím modelům. Kdo s nimi měl tu čest, moc dobře ví, jak bylo těžké jejich nafouknutí. V posledních letech si Češi oblíbili zapuštěné zahradní bazény. Tyto produkty mají větší rozměry a elegantní design. Samozřejmě nesmíme opominout bazénové zastřešení, díky kterému se teplota vody vyšplhá o 5 – 8 stupínků výše. Co si budeme vykládat, i když je letní slunce spalující, voda může být studená. Dětem to jistě nevadí, ale dospělí a starší generace mají v lásce teplejší vodu.

Jak na to?

Možná si myslíte, že je výstavba náročná. Jak se to vezme. Když oslovíte zkušenou společnost, je to maličkost. Dříve se realizace bazénu neobešla bez krůpějí potu na čele, ale dnes je to zcela jinak. Pakliže se obrátíte na společnost Rentmil instalující bazény z německého plastu Polystone P výrobce Röchling, máte po starostech. Spolehněte se na odolnost vůči UV záření, mechanickému poškození i rozmarům počasí.

Proč zrovna zapuštěný model?

Dejte sbohem nepraktickým nafukovacím výrobkům a upřednostněte zapuštěné zahradní bazény. V každém případě oceníte jednoduchý vstup do vody, možnost pořízení bazénového zastřešení a příslušenství, vkusný design, bohatý mix barev i tvarů. Otevřete si nové možnosti na internetových stránkách www.rentmil.cz. Sami budete překvapeni, jak je cesta za luxusem jednoduchá!

Komerční prezentace

Datum vydání: 17. 5. 2017

Edit: