Se zastřešením bazénu ušetřete za chemii i vytápění

Když se vám poštěstí užívat si letních radovánek ve vlastním bazénu, každé léto bude rozhodně stát za to. Kdo by nechtěl ušetřit peníze za předražený vstup na koupaliště plné lidí a raději si nedopřát pořádné dovádění v bazénu v soukromí vlastní zahrady. A pokud si pořídíte kvalitní zastřešení bazénu, ušetříte nejen peníze za péči o čistou vodu, ale prodloužíte si koupací sezónu i o několik měsíců!

Chladné dny a rozmary počasí vám už koupání nepřekazí

Ne vždy je léto nakloněno svými teplotami vodním hrátkám. Pokud si však svůj bazén doplníte o zastřešení, žádný déšť, vítr či chladnější dny vás už nepřekvapí. Se zastřešením si můžete prodloužit koupací sezónu až o několik měsíců. Díky skleníkovému efektu se voda v bazénu přes den ohřívá a takto získané teplo během chladnější noci nezmizí doslova ve vzduchu. Voda v zastřešeném bazénu je tak o několik stupňů teplejší než v bazénu bez zastřešení a pokud si navíc k bazénu pořídíte i vytápění, máte doslova vyhráno. Ušetříte energii za vytápění bazénu, protože jej vyhřejete mnohem rychleji a efektivněji než bez zastřešení a tolik ceněné získané teplo vám díky zastřešení neuteče bez užitku ven z bazénu.

Péče o čistou vodu v bazénu nebyla nikdy jednodušší

Jen si vezměte obyčejný déšť. Je kyselý a plný nečistot, což podporuje velmi výrazně růst řas a také dalšího znečištění. Zastřešený bazén však dovnitř nepustí jedinou kapku vody a zamezí také polétavému prachu, listí, hmyzu a dalším nečistotám znečistit vám váš bazén. Vy tak budete moci prodloužit intervaly mezi čištěním bazénu – ať už samotné vysávání dna a stěn nebo používání chemie na údržbu a čistotu vodu v bazénu. Tato procedura nepatří mezi nejlevnější a také zdravotně či ekologicky přehlédnutelné. Zastřešení bazénu vám tak usnadní péči o čistotu vody v bazénu i váš rodinný rozpočet.

Zastřešení bazénu je zkrátka IN

Kdo by nechtěl užívat si koupání ve vlastním zahradním bazénu téměř od jara do podzimu. Kvalitní zakrytí bazénu skutečně díky přirozenému zvýšení teploty vody uvnitř bazénu vám tento komfort dopřeje. Navíc získáte mnohem více soukromí a eliminujete množství prachu i nečistot spadlých do bazénu. Ať už venku fouká, prší nebo se sluníčko schovává za mraky – vám bude v zastřešeném bazénu rozhodně hej! A vaše děti i domácí mazlíčci se kolem zabezpečeného bazénu praktickým zastřešením mohou bezpečně pohybovat bez vašich obav o jejich bezpečí i zdraví.

Zastřešení nemusí být drahé

Říkáte si, že kvalitní zastřešení musí být drahé? Ne, vždy. V případ objednání zastřešení přímo od výrobce můžete ušetřit desítky tisíc. Například společnost Alupo nabízí špičkové zastřešení již od 42 990 Kč.

Komerční prezentace

Edit: