Voňavá novinka: mikeš parfum

Český výrobce bentonitových hrudkujících steliv, firma KERAMOST, a.s., přichází na trh s novým stelivem. Tentokrát se jedná o produkt s přídavkem parfému, který je kočkami velmi dobře vnímán a není pro ně obtěžující, čímž se zase o něco vylepšuje komfort pro chovatele koček a kocourů.

Mikeš Parfum je šedé hrudkující stelivo s hrubšími zrny, které má příjemnou vůni, a přitom je dostupné za bezkonkurenční cenu. „Tímto krokem rozšiřujeme nabídku o steliva, která se běžně prodávají na zahraničních trzích. Chceme na český trh přinést srovnatelnou kvalitu a sortiment, který je k dostání v sousedním Německu,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Vyskočil a dodává: „Snažíme se sledovat nejnovější trendy v chovatelství koček a do budoucna tak přemýšlíme nad zařazením nových typů balení, například šestilitrové papírové kartony, které se snadno skladují. Dále zvažujeme i výrobu steliva obohaceného o aktivní pohlcovače pachu, které by měly plně zabránit nepříjemnému odéru z kočičí toalety. Uvidíme, jaké novinky si pro naše zákazníky připravíme do budoucna.“

Chcete vyzkoušet novinku parfémované stelivo Mikeš Parfum, lehčené stelivo Mikeš Light nebo klasické Benko? Nabídku celé produktové řady za bezkonkurenční ceny naleznete na www.steliva.cz. Soutěžní akce a galerie z mezinárodních výstav koček jsou dostupné na facebookovém profilu společnosti KERAMOST, a.s. www.facebook.com/steliva.cz.

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 19. 10. 2018

Edit: