Soutěž: Na jarní úklid se vyplatí použít čisticí prostředky RAKO SYSTEM!

Správná odpověď: NEXT.

Výherci: Alena Kopáčková ze Sedlčan, Veronika Dřímalová z Teplic a Marie Divíšková z Hodonína. Gratulujeme!

Jarní sluníčko nám obvykle odhalí v zimním šeru „neviděné“ nečistoty a prach, třeba na obkladech a dlažbách, naštěstí nám zároveň dodá i novou energii a chuť se s tím vypořádat. Ideální je uklízet s přípravky, které doporučuje přímo výrobce obkladů. Řada speciálních čističů na keramické obklady RAKO SYSTEM byla vyvinuta výrobcem keramických obkladů, značkou RAKO.

Bez přípravku RAKO CL 802 by se těžko obešel už prvotní úklid po řemeslnících, RAKO CL 803 si poradí s běžným úklidem, RAKO CL 810 zbaví kuchyň mastné špíny, RAKO CL 801 odstraní rez a vodní kámen a RAKO CL 804 dodá koupelně dokonalý lesk. Více informací o těchto a dalších výrobcích z řady RAKO SYSTEM, včetně kontaktů na autorizované prodejny, hledejte na www.rakosystem.cz.

Novinky do koupelny, kuchyně i na terasu

Plánujete-li letos navíc zkrášlit byt úplně novými keramickými obklady, prohlédněte si na www.rako.cz novou kolekci RAKO pro letošní rok! Obklady z nové kolekce 2017 mají díky novým technologiím dokonalý design přizpůsobený potřebám moderního člověka. Povrch obkladů napodobuje i kombinuje dřevo, kámen, beton, cement, kov atd. Nové série si zákazníky určitě získají!

Novinkou 2017 je například série (název viz. otázka níže) na fotografii, pro niž našli designéři RAKO inspiraci mezi reálnými ručně tkanými látkami. Povrch obkládaček zdobí reliéfní melírovaná struktura kopírující ruční pleteninu, příjemnou na dotyk. Velkoformátové kalibrované obkládačky 30 x 60 cm jsou nabízeny v přírodních tónech béžové a šedé. Obě varianty v nabídce doplňují dekorace tón v tónu, které lze vzájemně kombinovat. Dominantním zdobným prvkem série je originální patchworková dekorace. Tu lze použít jak v jedné řadě, tak pro obložení celé stěny. Pokud dává zákazník přednost střízlivějším dekoracím, pak může sáhnout po listele nebo mozaice.

Balíček čisticích přípravků RAKO SYSTEM na obklady a dlažby je připraven pro 3 výherce. Mohou se těšit na čistič pro důkladný denní úklid, speciální čistič pro extra vysoký lesk povrchů v koupelně a prostředek pro odstranění mastnoty a olejů, například v kuchyni.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje nová série RAKO na prvních dvou fotografiích v článku?

Nápovědu najdete na:www.rako.cz

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, dostanou balíček čisticích přípravků RAKO SYSTEM na obklady a dlažby.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 26.3.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 27.3.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.rako.cz

 

Uložit

Uložit

Datum vydání: 19. 3. 2017

Edit: