Soutěž se Sanytolem!

Správná odpověď: Španělsko.

Výherci: Ljuba Hovorcová z Brtnice,Radek Sekanina z Kácova a Jiřina Nechvátalová z Říčan. Gratulujeme!

Tento týden jsme pro vás přichystali další soutěž. Dva z vás, kteří správně odpoví na jednoduchou soutěžní otázku a budou vylosováni, se mohou těšit z praktického balíčku značky SANYTOL. V balíčku najdete tablety do myčky 4v1 s dezinfekcí, dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu a dezinfekci do obuvi.

Tablety do myčky 4 v 1 s dezinfekcí – tablety do myčky od Sanytolu v sobě spojují sílu dezinfekčního prostředku, čistícího prostředku, soli a prostředku proti korozi. Sanytol likviduje 99, 9 % mikrobů, virů a bakterií, které se v myčce usazují a zbavuje ji tak nepříjemného zápachu. Sanytol tablety do myčky neobsahují fosfáty.

Dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní grepu – víceúčelový dezinfekční sprej pro každodenní použití. Je vhodný na téměř všechny plochy a povrchy v domácnosti, dokonce i na textilie! Účinně likviduje až 99,9 % bakterií, virů a plísní. Neobsahuje chlór a nezanechává skvrny. Váš domov provoní svěží vůní grepu.

Dezinfekce do obuvi – Sanytol dezinfekce do obuvi zahubí 99,9 % bakterií, virů a plísní, které jsou zdrojem onemocnění kůže nohou. Obsahuje aktivní činidlo na pohlcování nepříjemného zápachu. Nezanechává skvrny, ani zbytky mastnoty. Po použití zůstává jemná a svěží vůně.


Soutěžní otázka:

Odkud pochází značka SANYTOL?

Nápovědu najdete na: www.sanytol.cz

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.11.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 6.11.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.sanytol.cz

Uložit

Datum vydání: 22. 10. 2017

Edit: