Kniha Detox pro pět soutěžících!

Správná odpověď: se dřevem.

Výherci: Ilona Malátová z Nové Paky, Věra Krumová z Brna a Václav Hršel z Lysé nad Labem. Gratulujeme!

40 receptů na celý rok, které pomohou zbavit tělo škodlivých látek a získat zpět energii.

Stres, únava, nachlazení, zažívací potíže, přemíra nezdravého jídla, to všechno nás připravuje o energii a zanáší organismus škodlivými látkami.

 

Proto je třeba se jich zbavit. Pročistit tělo a dostat se znovu do formy! Taková detoxikace ale může být docela příjemná. A rozhodně nejde o žádné mučení nebo hladovění. Naopak. Budete si pochutnávat na lahůdkách pro nejmlsnější jazýčky.

V téhle knize jsme pro vás připravili rovných 40 receptů na všechna čtyři roční období. Nic si nemusíte odpírat, najdete tu předkrmy, saláty, hlavní jídla i slaďoučké dezerty. A protože nikdo nemá nadbytek času, určitě potěší i to, že všechna jídla jsou připravená raz dva. Naše těla se neustále musejí vyrovnávat s velikou zátěží. A játra, ta výkonná filtrační stanice, jsou prostě někdy přetížená. A tak si zaslouží malou dovolenou. Stačí tři dny čtyřikrát v roce.

Uvidíte, jak budete sršet energií!


Soutěžní otázka:

S jakým materiál nejvíce pracuje designér Jiří Janošík?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/pet-otazek-pro-jiriho-janosika


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Pět z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají knihu Detox.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.4.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 12.4.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz

Datum vydání: 1. 4. 2018

Edit: