Soutěž o keramické pohárky HNST.LY

Naše šéfredaktorka ve spolupráci s projektem Dejmidarek.cz vytvořila kolekci svých tajných přání, mezi které samozřejmě patří i krásné věci do bytu. Třeba marocký taburet, smaragdový přehoz, industriální svítidlo nebo půvabné keramické pohárky z kolekce HNST.LY, o které se bude do letošního 12. května soutěžit. Pokud po nich vaše designové srdce zatoužilo, stačí udělat dva jednoduché kroky a mohou být vaše.kolekce

1. Zaregistrujte se na webu Dejmidarek.cz, kde si zároveň hned můžete vytvořit vlastní wishlist, pozvat na web svou rodinu a přátele a pak doufat, že se vám některé z vašich přání brzy splní. Nebojte se ale, že byste přišli o překvapení. Vše je zařízené tak, že do poslední chvíle netušíte co a od koho konkrétně dostanete.

2. Okomentujte kolekci Jany Matouškové. Napište třeba , co se vám z jejího výběru nejvíc líbí a co byste z něj vy sami rádi dostali. Čas máte do 12. května. Komentáře zaregistrovaných uživatelů se budou losovat.

A pak už se jen těšte, zda budete jedním ze dvou šťastlivců, které vylosuje Iri Novak z Dejmidarek.cz.

Pohárky budou k vyzvednutí na akci Le Market, na níž výherci zároveň získají vstup zdarma. Info k prodejní přehlídce českého designu, která se uskuteční ve dnech 23. a 24. května je k dispozici na webu www.lemarket.cz.

Přejeme hodně štěstí a také spoustu inspirace, které je na Dejmidarek.cz opravdu hodně. Ať už v rámci kolekcí, které kromě šéfredaktorů vytváří také blogeři nebo designéři, nebo v tipech na dárky rozdělených do různých kategorií. Aktuální sekcí je právě teď kategorie “Pro mamku”, protože v neděli 10.5. budou naše maminky slavit svůj den.

Datum vydání: 5. 5. 2015

Edit: