Soutěžíme o balíček FINO!

Správná odpověď: 100.

Výherci:Zuzana Chaloupková z Plzně a Václav Vyskočil z Vysokého Mýta. Gratulujeme!

Vyzbrojte se na svačiny vychytávkami od Fina

Začátek školního roku je za námi, a povinnosti nevolají jenom děti, ale i jejich rodiče. Ti musí totiž každý den svým školákům připravit chutnou svačinu. Pokud si chcete být jistí, že ji zabalíte správně tak, aby byla čerstvá a nevysypala se do aktovky, použijte produkty značky Fino!

Připravenou svačinu je nejpraktičtější zabalit do potravinové folie nebo pečícího papíru s alobalem 2v1.

Ranní přípravu svačiny dokáže velice nepříjemně zkomplikovat nevhodná potravinová folie, kterou nelze jednoduše odtrhnout. S potravinovou folií Easy cut FINO je manipulace hračkou. Tuto folii je možné odtrhnout na jakémkoli místě bez pomocí nůžek a v klidu si zabalit připravenou svačinu. Potravinová folie Easy cut je ideální také k zakrývání a skladování potravin.

Dále můžete vyzkoušet i novinku od Fino papír na pečení s alobalem. S ním se Vám nestane, že po rozbalení svačiny budete zdlouhavě sundávat z chleba přichycené kousky papíru nebo alobalu. Tato Fino specialita totiž v sobě kombinuje alobal a pečící papír v jednom a s tím i jejich funkce. Z jedné strany je pečící papír opatřen silikonovou vrstvou, která zabraňuje přilnavosti pokrmu. Z druhé strany hliníková vrstva zajistí jednoduché a pevné zabalení.

Doporučená maloobchodní cena Pečícího papíru s alobalem 2v1 FINO, 5 m je 69,90 Kč.
Doporučená maloobchodní cena Potravinové folie Easy cut 20 m 39,90 Kč

Soutěžní otázka:

Kolik perforovaných dílů je v balení potravinové folie Rollbox 45 m x 29 cm?

Odpověď najdete na internetové stránce www.fino.eu.Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?

Dva z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají svačinkový balíček, který se skládá z pečícího papíru s alobalem 2v1, potravinové folie Easy Cut, sendvičových sáčků, alobalu 10m a reklamních předmětů.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 30.9.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne do 15.10.2018.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže naleznete na: www.fino.eu

Edit: