Společnost Hörmann zve na FOR ARCH

Už za pár dní začíná největší stavební veletrh FOR ARCH, který potrvá do 24.9. Hörmann, přední výrobce garážových a průmyslových vrat, tam bude mít jednu z nejvýraznějších expozic.

hormann

Na stánku Hörmannu 3A14 v hale A3 letňanského výstaviště bude možné si prohlédnout i dřevěné interiérové dveře. „Jde o novinku, se kterou jsme letos úspěšně vstoupili na český trh,“ uvádí jednatel Hörmann ČR, Ing. Vít Kareš.

Doménou německé společnosti již tradičně působící na českém trhu jsou i vstupní domovní dveře. Na veletrhu budou kromě dalších k vidění typy ThermoSafe nebo ThermoCarbon. Stranou nezůstane ani to nejúspěšnější z letošní prodejní sezony – vstupní dveře Renodoor 2016.

Expozice i pro průmysl

Společnost na ploše 180 m2 bude prezentovat i své produkty pro průmysl – k vidění bude například kompletní nakládací místo pro logistiku nebo rychlá průmyslová vrata Decotherm DD S6.

Společnost na FOR ARCH představí i mnohé ze segmentu garážových vrat pro bytové a rodinné domy. K vidění budou i unikátní ovládací systémy jako aplikace Bi Secur.

Více informací na www.hormann.cz

 

Komerční prezentace

Edit: