Stavte výhodně, kdo šetří má za čtyři!

Vážení zájemci o stavbu rodinného domu,

rádi bychom Vám pomohli se splněním Vašeho snu o vlastním rodinném domě.
Proto společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., TONDACH Česká republika s.r.o., Schiedel, s.r.o. a Window Holding a.s. uzavřely unikátní partnerství a vytvořily pro Vás poukaz „Stavte výhodně. Kdo šetří má za čtyři“. Jedná se o jedinečný slevový poukaz na stavební materiál pro novostavbu nebo rekonstrukci Vašeho rodinného domu.
Využijte garantované nabídky na cihlový systém Porotherm, pálenou střešní krytinu Tondach, komínový systém Schiedel a okna Vekra.
Upozorňujeme, že poukaz je platný na stavby a rekonstrukce rodinných domů, na které bude zpracována cenová nabídka daným výrobcem na základě zaslaných výkresů dle projektové dokumentace stavby.
Konkrétní cenové výhody (slevy) společností Wienerberger, Tondach, Schiedel a Window Holding jsou uvedeny na následující straně poukazu a nesčítají se.

JAK SLEVY ZÍSKÁTE?

  • Po zaregistrování na www.poukaznadum.cz obdržíte slevový poukaz ve formátu PDF na Vámi uvedený email při registraci.
  • Do 4 pracovních dnů Vás bude kontaktovat naše operátorka zákaznického servisu a pomůže s podklady pro cenovou kalkulaci i s uplatněním poukazu u výrobců nebo u jejich vybraných smluvních partnerů.
  • Pro získání uvedených slev je nezbytně nutné, aby stavebniny nebo smluvní partneři výrobců uvedli do objednávky pro Vaši stavbu jméno, příjmení, místo stavby a kód poukazu, který je uveden v pravém horním rohu.

480x300

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 23. 8. 2016

Edit: