Stěrka Devoskyt pro dokonale hladké stěny

O výsledku malování se rozhoduje ještě před tím, než uchopíte do ruky váleček.

Nespoléhejte jenom na barvu

Je chybou domnívat se, že kvalitní barva schová nerovnosti na stěně. Pravý opak je pravdou. Pod novým nátěrem vystoupí i vady, kterých jste si dříve nevšimli, což dokonale pokazí výsledný dojem. Proto je příprava povrchu klíčová.

Práce navíc se vyplatí

Stěny, které se chystáme vymalovat, jsou málokdy zcela bez závad. Častým problémem bývají praskliny, hrubé či nerovnoměrné štukování a různá drobná poškození. V závislosti na rozsahu může být oprava poměrně pracná a časově náročná. Ale rozhodně se vyplatí a stěrková hmota Devoskyt je v takovém případě vynikajícím pomocníkem.

Zvládne drobné i větší opravy

Devoskyt se vyrábí v několika variantách, které se liší především velikostí zrna, což je rozhodující pro tloušťku nanášené vrstvy. Jemnější je určen na běžné opravy, hrubší pak na zahlazení větších nerovností. Může se aplikovat na celou stěnu nebo pouze v místech, kde je potřeba lokální oprava. Obyčejně se nanáší hladítkem v jedné nebo více vrstvách, které se po zaschnutí lehce přebrousí.

Stačí jen otevřít a začít

Devoskyt lze využít na všechny druhy savých povrchů v interiéru. Je paropropustný, takže dovoluje stěnám dýchat. Jeho pastovitá konzistence a výborná přilnavost umožňují snadné nanášení. Nespornou výhodou je, že po otevření je připraven k okamžitému použití.

Nechte se unést

Stěrka Devoskyt vytváří dokonale rovný a hladký povrch, podobný sádrokartonu, jehož sněhobílá barva představuje perfektní podklad pro finální úpravu. Jak toto malířské plátno využijete, to už záleží jen na vaší fantazii.

 

 

Barva, se kterou bude dětský pokoj stále jako ze škatulky

Žijete-li v domácnosti s dětmi, drobným nehodám se asi nevyhnete. Podlaha i stěny jsou v neustálém ohrožení. Zatímco podlaha se dá snadno vytřít, se stěnou už je to složitější. Běžné barvy bývají sice omyvatelné, ale jen do určité míry. Některé druhy nečistot z nich zkrátka nejdou dolů, a když, tak i s barvou.

Řešením je desetkrát odolnější barva

Dulux Easycare je jiný. Díky svému revolučnímu složení je desetkrát odolnější než běžná emulzní barva. Jeho hydrofobní povrch totiž nečistoty přímo odpuzuje. Tekutiny a nečistoty se vysráží na povrchu a v malých kapičkách sklouznou dolů. Zeď pak můžete otřít papírovou utěrkou nebo vlhkým hadříkem. Nátěr zůstane bez poškození i po několikanásobném omytí a nevznikají na něm skvrny. Přitom zůstává paropropustný a umožňuje stěnám dýchat. Samozřejmostí je zdravotní a ekologická nezávadnost.

Nejen do dětského pokoje

S barvou Easycare už se nemusíte zlobit, pokud jídlo, pití, fixy nebo pastelky skončí na stěnách pokoje. Vše snadno uvedete do původního stavu a vyhnete se nejen neustálému malování, ale i omezování dětí v jejich přirozeném způsobu poznávání světa. Barvu ovšem oceníte i v dalších prostorách, kde se děti často pohybují, třeba v kuchyni, v obývacím pokoji nebo na chodbách.

Atraktivní odstíny, snadné nanášení

Easycare přichází na trh ve 45 moderních barevných odstínech. Pečlivým výběrem se docílilo toho, že se jednotlivé odstíny dají vzájemně velmi dobře kombinovat. Díky tomu vykouzlíte dokonale sladěný interiér, aniž byste museli být bytový architekt. Barvu lze nanášet klasicky štětcem nebo válečkem s krátkým vlasem. Můžete ji aplikovat na omítky, sádrové podklady, sádrokarton i papírové tapety a tapety ze skelného vlákna.

Malá rada na závěr

Kromě barvy a válečku se vám budou hodit i další malířské potřeby, jako zakrývací folie, papírové pásky na oblepení zárubní, vypínačů apod., teleskopická tyč na pohodlné malování stropů i stěn nebo tmel na opravy drobných prasklin a děr.

www.aaabarvy.cz

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 2. 1. 2019

Edit: